ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на BYD (щітки склоочисника)BYD E5

с 2015-го

BYD F0

с 2008-го

BYD F3/F3R

с 2005-го

BYD F6

с 2007-го

BYD Flyer

с 2001-го

BYD G3

с 2009-го

BYD G6

с 2010-го

BYD L3

с 2010-го

BYD M6

с 2010-го

BYD S6

с 2010-го

BYD Song EV

с 2021-го

BYD Song Plus

с 2020-го

BYD Song/S3

с 2015-го

BYD Tang

с 2018-го
2015 – 2018

BYD Yuan/S1

с 2016-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на BYD в Києві і Україні


Китайське - зовсім не обов'язково означає «погане». На сьогоднішній день в Піднебесній навчилися виробляти ряд товарів широкого (і не дуже) споживання на цілком пристойному рівні. Автомобільний гігант BYD за роки своєї інноваційної та виробничої активності довів, що можна пробитися з недорогою і оригінальною продукцією навіть на ринку, на кшталт американського. Так, наприклад, автобуси BYD їздять уже навіть в Нью-Йорку. Компанія активна на терені електрокарів і електричних автобусів.

Зі свого боку, магазин dvorniki.ua вже зараз має ряд пропозицій для відомих на нашому ринку моделей і готовий підібрати автомобільні двірники для BYD, які будуть відповідати за довжиною і кріпленню оригінальним щіткам. Ми завжди прагнемо йти в ногу з часом, наша база автомобілів постійно оновлюється і є найбільш повною. Іноді ми додаємо на сайт автомобілі навіть раніше, ніж стартують їх масові продажі. Купити двірники на BYD в нашому магазині - значить укласти вигідну і безпечну угоду, адже ми єдиний магазин на ринку, що надає місячну гарантію на такий витратний матеріал, як щітки склоочисника для БІД.

Ціни на автомобільні двірники для БІДВсі ціни на нашому сайті актуальні завжди. Ви можете вибрати підходящий варіант в каталозі, користуючись підбором по авто. Вартість двірників для БІД залежатиме від бренду виробника, типу конструкції, довжини щіток та інших факторів. Завжди в наявності бюджетні двірники Wiperblades для машин марки BYD, вироблені під контролем нашого магазину на батьківщині самих автомобілів - в Китаї. Каркасні Bosch Eco підійдуть тільки на авто з кріпленням «гачок», а серія Bosch Aerotwin покриє майже всі відомі науці кріплення.

Якщо вам з якоїсь причини не цікаві двірники Бош, можливо, ми зможемо зацікавити вас щітками американського «монстра» Trico, чиї лінійки Trico Flex (масова серія безкаркасних щіток), Trico Force (король аеродинаміки), Trico Hybrid (сучасні гібридні двірники) і Trico Ice (зимові двірники, здатні полегшити вам життя в заметіль і мороз) готові відповісти на всі запити наших клієнтів.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника