ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники (щітки склоочисника) Trico IceПідібрати Trico Ice за авто

Trico Ice, двірники, щітки склоочисника


Купити двірники Trico Ice у Києві та Україні

Склоочисники Trico Ice – лідер американського ринку зимових щіток склоочисників.

Вони характеризуються:

Купити двірники Trico Ice у Києві – справжні, за адекватною ціною, з доставкою вчасно – можна на сторінках онлайн магазину Dvorniki.ua. Ми демонструємо чесну, безкомпромісну інформацію щодо продукції. Здійснимо безкоштовну доставку до вашого населеного пункту по Україні, дамо гарантію строком на 1 місяць.

Дані склоочисники виробляються в Мексиці, вони - ідеальний варіант при мінусових температурах. Завдяки потужній конструкції вони легко справляються з повноцінним очищенням скла від снігу, крім того, вони ретельно захищені від намерзань на своїй поверхні, оскільки до складу покриття двірників входить Teflon®.

Dvorniki.UA — офіційний партнер Trico.Ціни на щітки склоочисника Trico Ice

Доступна ціна та вищезазначені характеристики перетворюють придбання цих двірників на вигідне довгострокове вкладення, яке починає виправдовувати себе з перших миттєвостей використання.

Ми відкрито заявляємо: наша продукція неймовірно високого класу, і ви переконаєтесь у цьому, здійснивши замовлення на сайті Dvorniki.ua.


Популярні питання

Як довго служать двірники?

Всі щітки служать по-різному через ряд причин. Звичайно, на термін служби впливає спочатку якість виробництва та матеріалів. Але велику роль відіграють стан лобового скла, якість омивайки, інтенсивність використання. Зимові очищувачі, наприклад, швидше «вмиратимуть» влітку, оскільки тут застосовані м'якіші гумки двірників, а отже під час спеки вони втратять свої якості швидше.

Яка найпопулярніша модель двірників у 2023 році?

Варто зрозуміти, що не існує коректного універсального рейтингу: очищувачі для різних авто та різних завдань можуть не перетинатися між собою. Наприклад, зимові щітки Trico Ice однозначно будуть у лідерах серед зимових двірників. Універсальне кріплення двірників та м'які гумки дозволяють вам швидко і без проблем вирішити питання очищення скла у холодну пору.


Підібрати Trico Ice за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника