ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 05.12   Нова Пошта: відправимо 05.12   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Denso Hybrid (щітки склоочисника)Підібрати Denso Hybrid за авто
Двірники Denso Hybrid

Купити двірники Denso у Києві та Україні

Гібридні двірники Denso Hybrid дуже часто можна зустріти на японських машинах. Конструкція високої якості – ось що характерно для склоочисників Denso. Гумка даних склоочисників виконана з якісного матеріалу. Двірники Denso щільно прилягають до скла, працюють чисто та м'яко. Маючи такі показники, двірники Denso Hybrid довговічні. Підходять вони для окремих марок автомобілів, оскільки оснащені лише адаптером під кріплення «гачок». Конструкція щітки дуже масивна, всередині є каркас з рухомими шарнірами, одягнений в потужний пластиковий кожух. Адаптер кріплення втоплений у корпус двірника, а отже нічого не випиратиме назовні.

Купити щітки склоочисника Densо у Києві можна за відносно високою ціною. Справа в тому, що ці двірники виробляються в Японії і являють собою на сьогоднішній день одне з найбільш досконалих рішень для очищення скла. Такі запчастини, на жаль, не можуть коштувати зовсім дешево. У той же час двірники Denso Hybrid через особливості своєї конструкції вимагають більш акуратного поводження взимку, оскільки можуть в деяких випадках піддаватися налипанню снігу на внутрішні шарніри. Втім, досвід експлуатації багатьох водіїв говорить про те, що це трапляється не так часто і не завдає великих незручностей.Ціни на щітки склоочисника Denso


Ціна на двірники Denso в Україні варіюється в районі 1100-1700 грн. Враховуючи, що найчастіше щітки склоочисника Denso Hybrid є хорошим (іноді й єдиним) рішенням у випадках із сильно вигнутим склом або слабким притиском тримачів, їх установка може бути більш ніж виправданою. Не варто також забувати і про комфорт від використання цих витратних матеріалів: двірники Denso Hybrid працюють виключно тихо, і, до речі, дуже стильно виглядають на авто.
Підібрати Denso Hybrid за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника