ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Denso Hybrid (щітки склоочисника)Підібрати Denso Hybrid за авто
Двірники Denso Hybrid

Купити двірники Denso Hybrid у Києві та Україні

Гібридні двірники Denso Hybrid дуже часто можна зустріти на японських машинах. Конструкція високої якості – ось що характерно для склоочисників Denso Hybrid. Гумка даних склоочисників виконана з якісного матеріалу. Двірники Denso щільно прилягають до скла, працюють чисто та м'яко. Маючи такі показники, двірники Denso Hybrid довговічні. Підходять вони для окремих марок автомобілів, оскільки оснащені лише адаптером під кріплення «гачок». Конструкція щітки дуже масивна, всередині є каркас з рухомими шарнірами, одягнений в потужний пластиковий кожух. Адаптер кріплення втоплений у корпус двірника, а отже нічого не випиратиме назовні.

Купити щітки склоочисника Densо Hybrid у Києві можна за відносно високою ціною. Справа в тому, що ці двірники виробляються в Японії і являють собою на сьогоднішній день одне з найбільш досконалих рішень для очищення скла. Такі запчастини, на жаль, не можуть коштувати зовсім дешево. У той же час двірники Denso Hybrid через особливості своєї конструкції вимагають більш акуратного поводження взимку, оскільки можуть в деяких випадках піддаватися налипанню снігу на внутрішні шарніри. Втім, досвід експлуатації багатьох водіїв говорить про те, що це трапляється не так часто і не завдає великих незручностей.

Звертаємо вашу увагу, що з літа 2023 року компанія Denso провела редизайн і частковий ренеймінг щіток серії Hybrid. Оскільки склоочисники Denso Hybrid постачаються кожен в окремій коробці, в період поступового оновлення складу можливе компонування комплектів з двох щіток різного дизайну - це нормально. Самі щітки всередині пакувань абсолютно однакові. Детальніше про зміну дизайну пакування ви можете прочитати на офіційному сайті Denso

Двірники Denso Hybrid


Ціни на щітки склоочисника Denso Hybrid


Ціна на двірники Denso Hybrid в Україні варіюється в районі 1200-2400 грн. Враховуючи, що найчастіше щітки склоочисника Denso Hybrid є хорошим (іноді й єдиним) рішенням у випадках із сильно вигнутим склом або слабким притиском тримачів, їх установка може бути більш ніж виправданою. Не варто також забувати і про комфорт від використання цих витратних матеріалів: двірники Denso Hybrid працюють виключно тихо, і, до речі, дуже стильно виглядають на авто. На щітки склоочисника Денсо Гібрид ціна виправдана високою якістю матеріалів і так само високою вартістю виробництва на території Японії, а також логістики з цієї далекої країни. Окрім іншого, купуючи в нашому магазині, крім відмінного, оригінального, перевіреного товару ви отримаєте найкращий сервіс: місячну гарантію, безкоштовну доставку, свіжий товар, що не лежав на незрозумілих складах роками, а також людське ставлення та індивідуальний підхід до кожного клієнта.


Популярні питання

Де виробляють двірники Denso?

Компанія Денсо – один з останніх аксакалів, який продовжує слідувати традиціям. Щітки Denso Hybrid продовжують вироблятися у Японії. Звичайно, це суттєво впливає на ціну, проте якість цих очисників ось уже не перше десятиліття залишається незмінно високою. Ваше скло напевно оцінить і помітить різницю з дешевшими та простішими аналогами. Гумки цих двірників для Денсо виробляє інша японська компанія (виробництво також у Японії) – NWB. Варто зазначити, що окремо гумки NWB не поставляються в Україну і навряд чи вам вдасться дістати їх.

Двірники Denso встановлюються на конвеєрі автовиробників?

Щітки склоочисника Денсо на лобове скло ставляться із заводу на авто багатьох популярних марок: Toyota, Nissan, Mazda, Infiniti, Lexus і не тільки. Ці очищувачі стали вже однією з відомих характерних ознак зазначених автомобілів. Багато конкурентів копіюють це рішення, але, на жаль, не завжди виходить щось варте.

Яка найпопулярніша модель двірників у 2023 році?

Це складне питання, проте можна сказати, що очищувачі Денсо є одними з найбільш актуальних витратних матеріалів для очищення скла. Лінійка Denso Hybrid (кріплення двірників лише під «гачок») у своїй ніші, схоже, не має реальних конкурентів.


Підібрати Denso Hybrid за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника