ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Двірники задні (щітки склоочисника заднього скла)Підібрати задній двірник за моделлю авто

Задній двірник, задня щітка для авто

Купити задні двірники в Києві та Україні

Значну роль в автомобілі відіграють склоочисники. Ці невеликі деталі для авто уможливлюють нормальний огляд на дорозі завдяки швидкому та безкомпромісному очищенню скла.

Задні двірники досить складно підібрати через різноманітність типів кріплення щіток, передбачених виробниками автомобілів. Відомо більше 20 типів кріплень, завдяки яким щітка склоочисника заднього скла кріпиться до тримача на авто. Також важливо спочатку розуміти, що саме вам необхідно купити, яка частина системи очищення скла зносилася. Для відповіді на це запитання пропонуємо вам ознайомитися з інформацією у відповідному розділі.

У каталозі онлайн-магазину Dvorniki.ua є:

Ціни на задні щітки склоочисника

Підібрати по марці машини та купити задній склоочисник у Києві вигідно завдяки нашому інтернет-магазину. Серед величезного асортименту склоочисників є навіть незвичайні та рідкісні види двірників.

Ціна на двірник заднього скла прийнятна як водію авто люкс-класу, так і власнику бюджетного автомобіля. Всі покупки доставимо у ваше місто по Україні безкоштовно та швидко.Підібрати задній двірник за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника