ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Двірники Bosch Eco (щітки склоочисника)Підібрати Bosch Eco за авто

Двірники Bosch Eco
Купити двірники Bosch Eco у Києві та Україні

Якщо вас цікавлять недорогі склоочисники, які будуть вашим надійним помічником у підтримці хорошого огляду на дорозі, то каркасні двірники Бош Еко – ваш правильний вибір. Ця недорога серія відомої марки виробляється у Китаї.

Головні особливості цих двірників:

Купити склоочисники Bosch Eco у Києві сьогодні не проблема. Але як отримати саме якісний товар?

У вас не виникне подібних питань у спеціалізованому інтернет-магазині Dvorniki.ua. Працюючи багато років лише з автомобільними двірниками, спеціалісти онлайн магазину відстежують тенденції ринку цієї продукції та прислухаються до побажань автомобілістів.

Зручний каталог склоочисників для будь-якої марки автомобілів суттєво заощадить ваш особистий час та допоможе у здійсненні швидкого вибору двірників для вашого авто.

Ціни на щітки склоочисника Бош Еко

Ми вивчаємо новинки найкращих виробників двірників та рекомендуємо оптимальні моделі нашим клієнтам. Наш магазин працює з покупцем прозоро - швидка безкоштовна доставка, гарантія на проданий товар, безпроблемне повернення є тому підтвердженням.

А ціна на двірники Бош Еко невисока і сподобається кожному власнику автомобіля.Популярні питання

Як довго служать двірники?

Все залежить від цілої низки факторів: умови експлуатації, стан скла, якість омиваючої рідини, стиль використання очищувачів автомобілістом. Варто зазначити, що двірники Бош Еко розраховані на нормальну експлуатацію до 6 місяців, проте, враховуючи, що двірник – це витратний матеріал, звертайте увагу на його стан та якість роботи, змінюйте за потребою!

Як чистити щітки склоочисника?

Що стосується безкаркасних двірників, там все набагато простіше: самі по собі такі очищувачі не схильні забиватися снігом або брудом, а якщо таке все ж таки сталося, двірник легко очищається вологими серветками або обстукуванням об скло. Каркасні щітки (наприклад, Bosch Eco) можуть сильніше набирати на себе бруд та лід, оскільки їх конструкція включає безліч сегментів та шарнірів, що схильні до забивання у важких умовах. Зважайте на це, обираючи нові двірники!


Підібрати Bosch Eco за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника