ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо 17.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Denso (щітки склоочисника)Підібрати двірники Denso по моделі авто
Гібридні двірники Denso Hybrid Безкаркасні двірники Denso Flat


Купити двірники Denso в Києві та Україні

Щітки склоочисника Денсо виробляються японською компанією зі світовим ім'ям з 1949 року. Навряд чи є автомобілісти, які не чули про них! Японська консервативність та відданість традиціям грає на руку навіть у таких питаннях, як виробництво витратних матеріалів. Двірники Denso відносяться до преміум сегменту, їх якість залишається на найвищому рівні, як і зовнішній вигляд та загальна ергономіка кріплень та навіть упаковок. Склоочисники для авто Denso представлені у трьох основних категоріях:

Особливістю політики компанії Denso незмінно є повага до кінцевого споживача, що виявляється головним чином у прогнозованому рівні якості та делікатному підході до планування будь-яких змін. Ви можете використовувати автомобільні двірники Денсо, після чого забути про них на роки, а повернувшись до використання щіток цієї компанії пізнати відчуття зустрічі зі старим другом, адже швидше за все нові щітки склоочисника Denso вкотре потішать вас.

Ціни на щітки склоочисника Denso

З огляду на рівень якості товарів, що виробляє компанія Denso, а також місце розташування основних заводів (Японія та Франція), ціна на двірники Денсо не обіцяє сюрпризів і прогнозовано не буде низькою. Втім, така покупка цілком може вважатися інвестицією у вашу безпеку на дорозі та спокій, який забезпечить якісна робота нових двірників. На свіжі, оригінальні щітки склоочисника Denso ціна в інтернет-магазині dvorniki.ua завжди актуальна на сайті - жодних неприємних сюрпризів і доплат! Бажаєте отримати гарантовано оригінальні двірники Denso, які не лежали роками на незрозумілих складах? Зверніться до dvorniki.ua та отримайте найкращий сервіс, що включає компетентну консультацію, швидку та безкоштовну доставку, а ще повну місячну гарантію (існуючу тільки у нас для подібного витратного матеріалу, як двірники).

Підібрати двірники Denso по моделі авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника