ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Головні «двірники» України =)

Dvorniki.ua з 2009 року продає двірники для машин і тільки їх. У сфері склоочисників ніхто інший в Україні не має такого досвіду. Сотні! тисяч водіїв обрали нас і залишаються з нами. Купувати у нас просто та зручно.

Почитати відгуки про нашу роботу можна, наприклад, на сайтах OtzyvUA та Hotline, або забивши «dvorniki.ua відгуки» в Гуглі і прогорнувши пару сторінок. Можете зазирнути в розділ відгуків на нашому сайті. Або просто запитуйте у знайомих — хтось напевно чув, і ми майже впевнені, що це щось хороше.

Про наш магазин писали Forbes, Дело та інші видання. Ми більш ніж доступні для спілкування поштою mail@dvorniki.ua та на Фейсбуці.Ми — фанати своєї справи: йдучи вулицями, все, що ми бачимо, — це двірники на машинах. Нам цікаво розібратися з будь-якими дивними кріпленнями та довжинами щіток, з незвичайними та рідкісними автомобілями. Саме тому ми знаємо про двірники все або майже все на світі (а ще з кожним днем ​​ми дізнаємося все більше і більше).

Наша мета — щоб люди могли легко та зручно купити двірники для своїх машин. Ми хочемо, щоб водії не морочилися питанням щіток для лобового або заднього скла (хіба немає чим більше в житті їм морочитися?), знаючи, що якщо з'являться якісь питання – можна просто зателефонувати до Двірників, там все знають і все розкажуть.

Ще ми людяні і прагнемо, шоб купувати у нас було по-справжньому приємно. Ми не знаємо жодного клієнта, який був би обдурений нашим магазином. Ми легко та не витрачаючи час клієнта змінюємо щітки склоочисника за гарантією. Ми повертаємо гроші, якщо цього забажає клієнт. Ми розрулюємо свої рідкісні ляпи виключно за власний кошт.

Ті гарантії, які ми даємо, не дає більше ніхто.

Підібрати двірники за моделлю авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника