ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 18.04   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

З чого складається склоочисник?

Підібрати двірники за авто

Конструкція заднього склоочисника

Для того, щоб зрозуміти, яка саме деталь необхідна, важливо розібратися в конструкції заднього склоочисника. Іноді ми стикаємося з плутаниною в термінології: так, кожен автомобіліст називає ті самі запчастини або витратні матеріали різними назвами, що може призвести до непорозуміння. Погляньте на цю світлину


Конструкція двірника Задній двірник


У реальності на автомобілі це може виглядати по-різному, адже існують сотні видів кріплень та конструктивних особливостей як двірників, так і тримачів. Але концептуально, підійшовши до задніх дверей (кришки багажника) вашого авто, ви побачите приблизно такий задній склоочисник:

Задній склоочисник


Зазначимо, що в нашому магазині постійно є задні щітки склоочисника майже для всіх існуючих автомобілів. Рекомендуємо вам вибирати задній двірник на авто, використовуючи наш каталог, який існує і постійно оновлюється з 2009 року: так ви убезпечите себе від помилок. Ми займаємося виключно продажем саме щіток склоочисника (двірників), тримачів в продажу немає.


Конструкція переднього склоочисника


З передніми двірниками ситуація ще простіше. Але технічно так само, як і у задніх двірників:

Кріплення передніх двірників

Тепер ви знаєте, з чого складаються склоочисники! Використовуючи каталог сайту, можна підібрати потрібний витратний матеріал, витративши мінімум часу. Якщо у вас все ж таки залишилися питання - телефонуйте, постараємося допомогти!

Підібрати двірники за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника