ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Двірники (щітки склоочисника) SWF

Підібрати щітки по моделі авто

Двірники SWF

Купити двірники SWF в Києві та Україні


З 2009 року, займаючись продажем склоочисників, ми встигли дізнатися майже все про майже всі витратні матеріали даної групи. Двірники SWF - не виключення. Перше, що варто знати, розглядаючи щітки склоочисника SWF для автомобіля - основні продуктові лінії більше не поставляються офіційно в Україну. Ви можете знайти в продажу або залишки попередніх поставок, або нелегально ввезений товар, а то і взагалі підробки. Німецький бренд SWF, що входить до складу французького гіганта Valeo, відомий тим, що виробляє запчастини для деяких авто, які встановлюються прямо з конвейєра. Якість цих деталей на висоті, двірники СВФ відповідають загальному рівню компанії. Але попрацювавши деякий час з цим брендом, можемо повідомити вам наступне:
Якщо все-таки ви налаштовані купити двірники SWF в Києві чи іншій Україні, радимо розглянути вищенаведені аргументи, і, можливо, переглянути свій вибір на користь більш актуальних пропозицій. Якщо ви є прихильником європейської школи склоочисників, зверніть увагу на відмінні щітки від Valeo або консервативні очисники Bosch.


Ціни на щітки склоочисника SWF


Відмітимо, що ціна на двірники SWF в Україні дуже відрізняється і залежить від лінійки товарів. Але в будь-якому випадку щітки СВФ не будуть коштувати дешево. Частіше за все, якщо ви взагалі знайдете цей бренд в інших магазинах, походження двірників буде під сумнівом. Враховуючи істотну вартість, відсутність значущих переваг перед конкурентами, ми не рекомендуємо двірники SWF до покупки.

Популярні питання

Як чистити щітки склоочисника?

Бескаркасні очищувачі є простими в обслуговуванні. Найчастіше достатньо протерти гумки вологою серветкою та продовжити поїздку у відносному комфорті. В ідеалі вимити скло, а потім самі щітки – так ефект буде значно помітнішим. Але найкраще правило: намагайтеся не розтирати бруд гумками двірників по склу, вони не призначені для цього. Сильні забруднення усуваються на мийці.

Які двірники для авто SWF найновіші?

Компанія SWF останніми роками сконцентрована на виробництві щіток для авто, які встановлюються на скло з конвеєра на низці європейських авто. Двірники цього бренду практично пішли із роздрібного ринку. Але деякі очищувачі (наприклад, SWF VisioFlex) все ж трапляються у продажу, однак, в Україні це буде швидше за все не зовсім легально ввезений товар.


Підібрати щітки по моделі авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника