ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники зимові (щітки склоочисника)Trico Ice
Підібрати зимові двірники за авто


Двірники зимові


Купити зимові двірники у Києві та Україні

Перед зимою автомобілісти намагаються укомплектувати та доповнити свій транспортний засіб спеціальними пристроями, у тому числі й щітками для скла, щоб видимість на дорозі була в рази краща. Зимові склоочисники – сучасне нововведення, яке спрямоване на полегшення процесу догляду автовласника за своєю машиною.

Зимові автомобільні двірники зовні не дуже відрізняються від звичайних моделей щіток. Все ж таки, вироби лінійки Trico Ice від однойменного виробника автомобільних запчастин Trico, зуміли зарекомендувати себе, як унікальне вигідне вкладення коштів на зиму.

Можна виділити декілька характеристик, які відрізняють зимові двірники від звичайних каркасних або безкаркасних щіток:


Відмінність безкаркасних, класичних зимових та каркасних двірників найкраще можна побачити на малюнку:

Різниця між каркасними, безкаркасними та зимовими двірниками


Ціни на зимові щітки склоочисника для авто


Важливо підкреслити, що ми рекомендуємо лише перевірені та надійні моделі двірників. Купити зимові щітки склоочисника в Києві у нас в інтернет-магазині не складе особливих труднощів. Всього за пару хвилин ви підберете новий вигідний варіант на зиму по марці авто, який стане цікавим практичним оновленням в дорозі. Підкреслимо, що за складом двірники Trico Ice лідирують на автомобільному ринку. Вони спеціально розраховані на низькі температури, а наявність тефлону - правильний крок на шляху створення ідеальних моделей склоочисників. Крім того, у нас ціна на зимові двірники для авто досить демократична. Довгий термін правильної служби представлених у каталозі двірників – наша гарантія вашого правильного вибору.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника