ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 26.02   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Bosch Aerotwin Plus (щітки склоочисника)


Підібрати Aerotwin за авто

Підбір Bosch Aerotwin Plus


Купити двірники Bosch Aerotwin Plus у Києві


Компанія Bosch зберігає динаміку змін, крокуючи в ногу з часом. Підтвердженням цьому служить і нова лінійка двірників: автомобільні склоочисники Bosch Aerotwin Plus є подальшим розвитком легендарної серії Aerotwin, яка заслужено має довіру мільйонів автомобілістів світу. Зміни зачепили ряд параметрів:

- було оновлено склад гумки, додано спеціально захисне покриття, що дозволяє двірникам працювати ще довше

- виробництво стало ще технологічнішим: ймовірність браку знизилася до мінімуму

- ще тихіше робота щіток: гумка довше не втрачає еластичності

- кріплення стали ще надійнішими та ергономічнішими

- змінилася упаковка: тепер двірники ще надійніше захищені у процесі транспортування

Бескаркасні щітки Bosch Aerotwin Plus встановлюються на ряд нових авто як оригінальні, тому, купуючи дані запчастини для свого авто, ви отримуєте прогнозований стабільний рівень якості.

Купити двірники Bosch Aerotwin Plus можна у нашому інтернет-магазині. Гарантуємо оригінальність товару своєю репутацією, багаторічним лідерством на ринку та безліччю позитивних відгуків про нашу роботу. Двірники Bosch Aerotwin Plus купити в Україні без ризику нарватися на підробку ви можете, просто зателефонувавши або здійснивши замовлення через сайт.Ціни на щітки склоочисника Bosch Aerotwin Plus

Компанія Бош ніколи не відрізнялася надто демократичним ціноутворенням, і склоочисники Bosch Aerotwin Plus не стали винятком. Якщо подивитися на це питання з філософського погляду, така політика стає зрозумілою. Товари від іменитих брендів апріорі не можуть виділятися низькою ціною серед аналогів. Але ось чим можуть, то це простотою вибору, популярністю і передбачуваністю показників зокрема і якістю продукції в цілому.

Ціна на двірники Bosch Aerotwin Plus практично не змінилася в порівнянні з серією-попередницею, що є результатом все більшої автоматизації виробничих процесів та впровадження бережливих технологій.

Підібрати Aerotwin за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника