ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Двірники Bosch Aerotwin Plus (щітки склоочисника)


Підібрати Aerotwin за авто

Підбір Bosch Aerotwin Plus


Купити двірники Bosch Aerotwin Plus у Києві


Компанія Bosch зберігає динаміку змін, крокуючи в ногу з часом. Підтвердженням цьому служить і нова лінійка двірників: автомобільні склоочисники Bosch Aerotwin Plus є подальшим розвитком легендарної серії Aerotwin, яка заслужено має довіру мільйонів автомобілістів світу. Зміни зачепили ряд параметрів:

Бескаркасні щітки Bosch Aerotwin Plus встановлюються на ряд нових авто як оригінальні, тому, купуючи дані запчастини для свого авто, ви отримуєте прогнозований стабільний рівень якості. У процесі подальшого розвитку лінійки в 2024 році компанією Бош було виведено на ринок нову серію щіток на основі Aerotwin Plus - Bosch Aerotwin Plus eXtension

Купити двірники Bosch Aerotwin Plus можна у нашому інтернет-магазині. Гарантуємо оригінальність товару своєю репутацією, багаторічним лідерством на ринку та безліччю позитивних відгуків про нашу роботу. Двірники Bosch Aerotwin Plus купити в Україні без ризику нарватися на підробку ви можете, просто зателефонувавши або здійснивши замовлення через сайт.

Ціни на щітки склоочисника Bosch Aerotwin Plus

Компанія Бош ніколи не відрізнялася надто демократичним ціноутворенням, і склоочисники Bosch Aerotwin Plus не стали винятком. Якщо подивитися на це питання з філософського погляду, така політика стає зрозумілою. Товари від іменитих брендів апріорі не можуть виділятися низькою ціною серед аналогів. Але ось чим можуть, то це простотою вибору, популярністю і передбачуваністю показників зокрема і якістю продукції в цілому.

Ціна на двірники Bosch Aerotwin Plus практично не змінилася в порівнянні з серією-попередницею, що є результатом все більшої автоматизації виробничих процесів та впровадження бережливих технологій.

Підібрати Aerotwin за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника