ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Каркасні двірники (щітки склоочисника)Trico Exactfit | Bosch Twin | Bosch Eco
Підібрати двірники за авто
 

Каркасні двірникиКупити каркасні двірники в Києві та Україні

Купівля склоочисників може бути напрочуд цікавим та корисним заняттям. Щоб правильно підібрати каркасні автомобільні двірники, необхідно трохи дізнатися про структуру, деталі та сфери застосування.

Каркасні двірники для авто завдяки особливій технології виготовлення, застосовуваній популярними брендами більш ніж півстоліття, досить затребувана модель склоочисника. Шарнірні (каркасні) моделі двірників оснащені металевим каркасом і притисками, що рухаються на шарнірах.

Також щітки на шарнірах мають ряд переваг, які ми можемо виділити:

Зауважимо, що для деяких рідкісних машин сучасні автомобілісти у нас можуть купити каркасні двірники у Києві комбіновані. Шарнірні двірники зі спойлером використовуються з боку водія, а прості каркасні - кріпляться з боку пасажира. Крім того, вони підходять для заднього скла.


Каркасний двірник зі спойлером


Ціна на каркасні щітки склоочисника

У каталозі нашого інтернет-магазину ми зібрали лише перевірені надійні моделі, які продемонстрували найкращий результат, підкреслили своє значення для повноцінної комплектації авто.

Ціна на каркасні щітки склоочисника з популярних лінійок Bosch Twin та Trico Exactfit виправдана професійно виконаними деталями, надійним кріпленням та легкою заміною. Водночас, завжди в наявності під гачкове кріплення є бюджетні каркасні двірники Bosch Eco. Доступну якісну покупку ми доставляємо по всій території країни безкоштовно, швидко та надійно.

Відмінність каркасних двірників від безкаркасних найкраще відображена на малюнку:
Різниця між каркасними двірниками та безкаркасними


Trico Exactfit | Bosch Twin | Bosch Eco
Підібрати двірники за авто
 

Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника