ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Рейтинг щіток склоочисника


Підібрати двірники за моделлю авто


При підборі витратних матеріалів для авто доводиться враховувати як їх суб'єктивні властивості (зовнішній вигляд, вартість та інше), так і застосовність у кожному конкретному випадку. Так, поставивши якось питання які щітки склоочисника краще для вашого авто, ви можете зіткнутися з відповіддю на кшталт «ті, які ідеально підійдуть під ваше скло». На сайті dvorniki.ua вибір влаштований за автомобілем, що дозволяє вам не загубитися серед безлічі варіантів, побачивши лише пропозиції, що точно адаптовані для роботи на вашому склі.

Як складався рейтинг склоочисників


На основі багаторічного (починаючи з 2009 року) досвіду продажів виключно двірників, ми можемо визначити, які щітки склоочисника рейтинг мають високий за параметрами:
- кількість гарантійних звернень щодо загальної кількості замовлень
- ціна на щітки
- простота монтажу на авто
- частота, з якою клієнти замовляють ті ж очищувачі після першого знайомства з брендом
Співвідношення вищенаведених параметрів є основою для формування оцінки за шкалою від 1 до 10 та положення двірників у рейтингу. Ну а які двірники краще конкретно для вашого авто, ми рекомендуємо визначити, спираючись не тільки на цей рейтинг, але і на надану на сайті при підборі по авто інформацію і, звичайно ж, враховувати особистий досвід використання. Найкращі щітки склоочисника завжди в наявності на dvorniki.ua з безкоштовною доставкою.

Рейтинг безкаркасних склоочисників


Які двірники кращі каркасні чи безкаркасні – вже неактуальне питання. Каркасні склоочисники є застарілим рішенням: притиск не настільки рівномірний, корпус може забиватися снігом у холодну пору року. Тому нашим клієнтам ми рекомендуємо за можливості зупиняти свій вибір на безкаркасних щітках, рейтинг яких виглядає, на наш погляд, таким чином:

7. Wiperblades (оцінка 6,5 з 10)
Гумки двірників Wiperblades мають спрощений склад, не розраховані на тривалу експлуатацію. Зовні вони також поступаються дорожчим рішенням. Однак варто відзначити, що цей бренд випускається під контролем магазину Dvorniki.UA у Китаї з 2010 року та відповідає стандартам добротного бюджетного сегменту. Звикли міняти двірники частіше, щоб їздити з новими? Цей варіант вас влаштує!
6. Trico Flex (оцінка 7,5 з 10)
Найбільш масова та перевірена лінійка безкаркасних склоочисників від американського бренду Trico (виробництво в Мексиці). Одне з найкращих на ринку співвідношення ціна-якість, помірно витривала гумка. З невеликих недоліків можна відзначити зовнішній вигляд (питання суб'єктивне, але багато хто знаходить його занадто відмінним від звичного оригінального) і не завжди високий рівень ергономіки кріплень (не критичний недолік, якщо уважно ознайомитися з відео установки на нашому сайті).
5. Valeo First (оцінка 7,5 з 10)
Відносно недорога лінійка двірників від французького лідера ринку автозапчастин з виробництвом в Індонезії. Ці щітки мають симпатичний зовнішній вигляд, коштують не надто дорого, служать впевнено – хороший середняк! Загалом вони приблизно на одному рівні з попередніми Trico Flex, що й відображено в оцінці. На наш суб'єктивний погляд, щітки First виграють за рахунок кращого зовнішнього вигляду та більшої продуманості ергономіки кріплень.
4. Trico Force (оцінка 8,0 з 10)
Шедевр від американців з Trico, серед недоліків якого лише висока ціна і незвичні зовні адаптери кріплень (що, втім, не впливає на функціональність встановлених на авто щіток). Ці двірники чудово притискаються за будь-якої швидкості завдяки унікальній формі спойлера, вони виглядають незвично і сучасно.
3. Bosch Aerotwin (оцінка 8,5 з 10)
Справжній хіт продажів не лише в Україні, а й у Європейському Союзі загалом. Ці двірники хороші у всьому: звичний зовнішній вигляд, максимально ергономічні кріплення, прості в монтажі без додаткових інструкцій, інноваційне покриття гумки, що дозволяє їй служити довше, ніж в основному конкуренті - двірників Trico Flex. Водночас суб'єктивним недоліком може вважатися не найнижча ціна цих щіток в порівнянні зі схожими за рівнем якості рішеннями. Крім того, через інертність, характерну для подібних гігантів, компанія Бош не завжди встигає з випуском двірників для сучасних кріплень на нових авто.
2. Denso Flat (оцінка 9,0 з 10)
Серед автомобілістів більш впізнаваною є гібридна лінійка двірників Денсо, проте вона розрахована лише під гачкове кріплення. Натомість безкорасні щітки від Денсо застосовні майже під всі відомі кріплення. Ці двірники справді приємно взяти до рук! Всі деталі виконані з якісних матеріалів, кріплення вкрай ергономічні, зручні в установці, не мають гострих країв – словом, за відчуттями ці двірники краще, ніж коштують в грошах.
1. Valeo HydroConnect (оцінка 9,5 з 10)
Передова серія склоочисників від французького гіганта, що виробляє одні з найкращих автозапчастин та витратних матеріалів для автомобілів. Ці щітки поєднують у собі вкрай мінімалістичний дизайн та виключно якісні гумки з просунутим складом, що дозволяє їм тихо та довго служити на вашому склі. Кріплення тут виконані дуже вдало: труднощів з установкою не виникне. На наш скромний погляд це одні з найкращих безкаркасних двірників у світі. Країна виробництва - Франція.

Рейтинг каркасних щіток склоочисника


З каркасних склоочисників ви, як правило, вибиратимете рішення для свого авто лише в таких випадках:
- є ціль заощадити на купівлі даного витратного матеріалу
- кріплення щіток на вашому авто передбачає встановлення тільки каркасних двірників
- на вашому авто є проблема з притиском по краях, яку не вдається виправити іншим шляхом, крім установки каркасних щіток. Рейтинг каркасних двірників має такий вигляд:

3. Bosch Eco (оцінка 5 з 10)
Найбільш бюджетні із усіх представлених щіток у нашому магазині. Якщо у вашому випадку є вибір серед інших рішень на нашому сайті – рекомендуємо обрати їх, оскільки каркасні двірники Бош бюджетної серії Еко включають найпростішу за своїм складом робочу гумку, що відображається не найкращим чином на терміні служби цих двірників.
2. Trico Exactfit (оцінка 7 з 10)
Як для каркасних щіток, ці склоочисники дуже непогані! Їхня ціна досить демократична, а якість гумки на гідному рівні. Якщо з якоїсь причини на ваше авто передбачається придбання каркасних двірників – беріть не роздумуючи.
1. Bosch Twin (оцінка 8,5 з 10)
Просунута серія каркасних двірників Бош. На відміну від бюджетної лінійки Eco, тут застосовано синтетичний каучук з модифікованим складом – двірники служитимуть довше, їзда з ними буде комфортнішою. Серед ряду артикулів у серії Твін зустрічаються, крім іншого, унікальні щітки для машин із рідкісними кріпленнями – альтернативи їм часто просто немає. Суб'єктивним недоліком може вважатися досить висока ціна як для каркасних двірників, які самі по собі вже є застарілою технологією.

Гібридні та зимові двірники: рейтинг


Вибір серед гібридних склоочисників буде невеликий: насправді по-справжньому добрі «гібриди» роблять лише компанії Denso та Trico. Ви можете обрати в нашому магазині обидва ці варіанти:

2. Trico Hybrid (оцінка 8,5 з 10)
Гібридні щітки склоочисника від американського бренду на 100% відповідають своїй назві: включають елементи конструкції як каркасних, так і безкаркасних двірників, не маючи усередині металевого каркасу. Це і плюс, і мінус одночасно: з одного боку, вони не так обмерзають усередині взимку, з іншого боку, полегшена конструкція іноді не дозволяє щіткам належно притискатися на швидкості. У будь-якому випадку це чудові двірники, і ми можемо сміливо рекомендувати їх до купівлі.
1. Denso Hybrid (оцінка 9,5 з 10)
Мабуть, найкраще, що можна придбати сьогодні під кріплення «гачок» на всьому світовому ринку склоочисників. Ці двірники досі виробляються безпосередньо в Японії з дотриманням найвищих стандартів якості. Брак тут практично виключений, двірники мають привабливий зовнішній вигляд, пластикові накладки покриті тефлоном і не так сильно притягують намерзання. Єдине, що варто пам'ятати: всередині тут металевий каркас, який може утримувати сніг у зимовий час сильних опадів. Пам'ятайте про це, якщо виникне необхідність очистити двірники від снігу, що налип.

Особняком серед усіх рішень у нашому магазині стоять зимові щітки склоочисника, рейтинг для яких складати зовсім не доведеться: вони лише одні. Зате які! Ми пропонуємо вам на зиму встановити найкращі зимові двірники у світі – Trico Ice (оцінка 9 з 10) . Ці щітки спеціально створені для зими: весь корпус щітки покритий тефлоном для зменшення намерзання взимку, двірник має «бульдозерну» конструкцію для ефективного розкидання мокрого снігу, корпус тут монолітний (нікуди набиватись снігу). Пам'ятайте, що гумка тут м'якша: взимку ця перевага (вона набагато менше дубіє у сильні морози порівняно з конкурентами), проте влітку термін служби щіток Trico Ice скорочуватиметься через це. Тому ми рекомендуємо на літо відкласти зимові двірники, тимчасово замінивши їх будь-яким всесезонним рішенням.

Підібрати двірники за моделлю авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника