ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо 17.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!

Двірники Bosch Aerotwin Plus eXtension (щітки склоочисника)


Підібрати Aerotwin за авто

Підбір Bosch Aerotwin Plus eXtension


Купити двірники Bosch Aerotwin Plus eXtension у Києві та Україні


З кожним роком на автомобільному ринку з'являється все більше нововведень серед аксесуарів, і це стосується також щіток склоочисника. Компанія Бош відстежує нові типи кріплень двірників і у зв'язку зі зростанням їх популярності в 2024 році презентувала розширення поштучної програми склоочисників. Нова серія отримала назву eXtension і увійде до існуючої лінійки Bosch Aerotwin Plus з додатковим індексом «X» в артикулі. Ви зможете купити нові безкаркасні автомобільні двірники Bosch Aerotwin Plus eXtension в магазині dvorniki.ua з точним підбором за авто. Оновлена лінійка міститиме кілька позицій, які з заводу комплектуються спеціальними монтажними адаптерами для типів кріплень, що раніше були доступні лише в комплектах (двірники Бош по дві штуки в одній коробці).

Мова про кріплення VATL5.1, MBTL1.1, GWB061, а також спеціальний адаптер, який уможливить встановлення щіток з поштучної програми на авто з особливим розташуванням форсунок омивача на тримачах поруч із кріпленням двірника. Короткі факти про щітки склоочисника Bosch Aerotwin Plus eXtension:

Сучасні автомобільні двірники Bosch Aerotwin Plus eXtension є розумним рішенням від німецького бренду, який завжди прагне йти в ногу з часом і надавати своїм покупцям більше вибору. У свою чергу, в магазині dvorniki.ua ви зможете купити склоочисники безкаркасні Bosch Aerotwin Plus eXtension, точно підібрані під авто. Товар, представлений на сайті, є в наявності, він свіжий і може бути доставлений до вас швидко і безкоштовно.

Подбор Bosch Aerotwin Plus eXtension


Ціни на щітки склоочисника Bosch Aerotwin Plus eXtension

Для автомобілістів, на чиїх авто встановлено особливі кріплення, поява даної серії щіток є приємною новиною, адже на двірники Bosch Aerotwin Plus eXtension ціна буде дещо нижчою, ніж іноді могли коштувати щітки для лобового скла Бош з тим же кріпленням, але упаковані в готові комплекти з двох штук. Крім того, для деяких спеціальних машин комплектів просто не існувало, а отже тепер попит на двірники для них буде задоволений новою програмою. Ціна щітки склоочисника Bosch Aerotwin Plus eXtension залишатиметься загалом у рамках політики компанії Бош: відмінна, стабільна якість не за всі гроші світу. Купуючи ці склоочисники у нас, ви також отримаєте низку переваг, а саме:

Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника