ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники (щітки склоочисника) Trico Force


Підібрати Trico Force за авто

Двірники Trico ForceКупити двірники Trico Force у Києві та Україні

Найновіша лінійка безкаркасних двірників від американської компанії Trico. Ідеальна аеродинаміка щіток дозволяє їм працювати безшумно та якісно за будь-якої швидкості руху автомобіля та будь-яких погодних умов. Придбати двірники Trico Force з правильним підбором по авто ви можете лише у нашому магазині.

Зверніть увагу на якість роботи ваших старих щіток і подумайте, чи не час перейти на безумовно новий рівень очищення скла. Купити двірники Trico Force в Україні – означає раз і назавжди підвищити для себе планку по-справжньому чудової видимості на дорозі та комфорту за кермом.

Dvorniki.UA - офіційний партнер Trico.Ціни на щітки склоочисника Trico Force

Двірники Trico Force позиціонуються виробником як преміум лінійка. Наш досвід продажу цих щіток говорить про винятково позитивні враження клієнтів. Звичайно ж, високий рівень якості потребує значних витрат у виробництві, і ціна на двірники Trico Force не може бути бюджетною. У той же час, ми можемо гарантувати вам відсутність грабіжницьких націнок, а також доставимо ваші двірники в будь-яку точку України абсолютно безкоштовно.

Підібрати Trico Force за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника