ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 24.06   Нова Пошта: відправимо 24.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники (щітки склоочисника) Trico Force


Підібрати Trico Force за авто

Двірники Trico ForceКупити двірники Trico Force у Києві та Україні

Найновіша лінійка безкаркасних двірників від американської компанії Trico. Ідеальна аеродинаміка щіток дозволяє їм працювати безшумно та якісно за будь-якої швидкості руху автомобіля та будь-яких погодних умов. Придбати двірники Trico Force з правильним підбором по авто ви можете лише у нашому магазині.

Зверніть увагу на якість роботи ваших старих щіток і подумайте, чи не час перейти на безумовно новий рівень очищення скла. Купити двірники Trico Force в Україні – означає раз і назавжди підвищити для себе планку по-справжньому чудової видимості на дорозі та комфорту за кермом.

Dvorniki.UA - офіційний партнер Trico.

Ціни на щітки склоочисника Trico Force

Двірники Trico Force позиціонуються виробником як преміум лінійка. Наш досвід продажу цих щіток говорить про винятково позитивні враження клієнтів. Звичайно ж, високий рівень якості потребує значних витрат у виробництві, і ціна на двірники Trico Force не може бути бюджетною. У той же час, ми можемо гарантувати вам відсутність грабіжницьких націнок, а також доставимо ваші двірники в будь-яку точку України абсолютно безкоштовно.


Популярні питання

Як довго служать двірники?

Нам часто ставлять це питання. І ми без лукавства відповідаємо: кожен, хто точно скаже вам термін служби очисників, той збреше вам. Двірник (навіть якщо ваше скло в ідеальному стані) має властивість зношуватися нелінійно, зазнаючи агресивного впливу зовнішнього середовища, а часом і такого ж агресивного використання з боку автомобіліста (робота по льоду, глині, регулярне включення примерзлих щіток). За нормальних умов, скоріше за все, вам доведеться міняти двірники високої цінової групи раз на рік, дешевші – двічі на рік.

Які основні особливості щіток Trico Force?

Ці очисники дивують одразу кількома речами. По-перше, це гумки двірників, які служать довго та тихо. По-друге, ергономічне і втоплене у спойлер кріплення, що виглядає акуратно. І нарешті сам спойлер: щітки виконані у вигляді масивного, максимально втисненого спойлера, який повністю використовує енергію зустрічного потоку вітру для доброго та рівномірного притиску двірника до скла.


Підібрати Trico Force за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника