ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 20.05   Нова Пошта: відправимо 20.05   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники (щітки склоочисника) Trico Hybrid (Fit)Підібрати Hybrid за авто
Trico Hybrid (Fit), двірники, щітки склоочисника

Купити двірники Trico Hybrid (Fit) у Києві та Україні

Двірники Trico Hybrid (Fit) – безперечно, найкращі гібридні склоочисники, які ретельно протестовані у дії на швидкості понад 190 км/год. Результат тестування був просто приголомшливий: склоочисники ідеально впоралися з очищенням скла.

Щітки склоочисника Trico Hybrid виконані із застосуванням зносостійких матеріалів, наприклад, резинка цих двірників виготовлена ​​з високоякісного каучуку з графітовим покриттям. Двірник зроблений на безкаркасній основі та посилений пластиковою накладкою, що створює додаткові точки притиску до скла. Відсутність металу в конструкції значно знижує залежність щіток від погодних умов узимку.

У виробництві цих моделей було усунуто низку помилок і недоліків, властивих іншим видам гібридних двірників. Тому сміливо можна назвати ці склоочисники одними з найкращих на ринку автомобільних двірників загалом та серед гібридних двірників зокрема.

Dvorniki.UA — офіційний партнер Trico.

Ціни на двірники Trico Hybrid (Fit)

Купити двірники Trico Hybrid у Києві, які не були б підробкою, досить непросто. Наш магазин є офіційним партнером виробника даних товарів, тому можемо запевнити, що ви отримаєте саме двірники Трайко Гібрид.

Наші постійні покупці відзначають такі основні переваги цього товару:


Популярні питання

Як чистити щітки склоочисника?

Щодо гібридних двірників, тут є особливості, які краще знати, якщо ви використовуєте на своєму склі ці очищувачі. Так, щітки гібридного типу включають пластикові сегменти, під які може набиватися сніг та бруд. Не надумайте чистити ці щітки, стукаючи ними об колесо: швидше за все, двірник після цього буде зламаний. Краще обережно зняти очищувачі, відігріти в теплому місці і при необхідності промити. Гумки двірників можна протерти банальними вологими серветками.

Які основні особливості щіток Trico Hybrid?

Двірник Trico гібридного типу відрізняється від конкурентів полегшеною конструкцією. Усередині тут немає металевого каркаса, як у Денсо, проте гумка розпрямляється по склу пружною пластиною (як це реалізовано у безкаркасних щітках). Ці очищувачі не так схильні до обмерзання, як більш важкі щітки, а ще вони банально легші: на авто з розбалансованими повідками можуть працювати краще за аналоги.

Як зрозуміти що час міняти щітки склоочисника?

Погляньте крізь ваше скло: все просто, якщо вам не подобається те, що ви бачите, – час міняти щітки! Це витратний матеріал, тому зношування може наступити через різні проміжки часу залежно від умов експлуатації та стану лобового скла. Краще замініть очищувачі з першими ознаками зносу, не чекайте на диво!


Підібрати Trico Hybrid за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника