ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники (щітки склоочисника) Trico Hybrid (Fit)Підібрати Hybrid за авто
Trico Hybrid (Fit), двірники, щітки склоочисника

Купити двірники Trico Hybrid (Fit) у Києві та Україні

Двірники Trico Hybrid (Fit) – безперечно, найкращі гібридні склоочисники, які ретельно протестовані у дії на швидкості понад 190 км/год. Результат тестування був просто приголомшливий: склоочисники ідеально впоралися з очищенням скла.

Щітки склоочисника Trico Hybrid виконані із застосуванням зносостійких матеріалів, наприклад, резинка цих двірників виготовлена ​​з високоякісного каучуку з графітовим покриттям. Двірник зроблений на безкаркасній основі та посилений пластиковою накладкою, що створює додаткові точки притиску до скла. Відсутність металу в конструкції значно знижує залежність щіток від погодних умов узимку.

У виробництві цих моделей було усунуто низку помилок і недоліків, властивих іншим видам гібридних двірників. Тому сміливо можна назвати ці склоочисники одними з найкращих на ринку автомобільних двірників загалом та серед гібридних двірників зокрема.

Dvorniki.UA — офіційний партнер Trico.

Ціни на двірники Trico Hybrid (Fit)

Купити двірники Trico Hybrid у Києві, які не були б підробкою, досить непросто. Наш магазин є офіційним партнером виробника даних товарів, тому можемо запевнити, що ви отримаєте саме двірники Трайко Гібрид.

Наші постійні покупці відзначають такі основні переваги цього товару:


Підібрати Trico Hybrid за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника