ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Valeo (щітки склоочисника)Підібрати двірники Valeo по моделі авто
Безкаркасні двірники Valeo HydroConnect Безкаркасні двірники Valeo First


Купити двірники Valeo в Києві та Україні

Автомобільні запчастини та розхідники французького автогіганта Valeo добре відомі у всьому світі. Цей виробник надає широку номенклатуру деталей на авто багатьох брендів прямо з конвейєра. Двірники Valeo - не виключення. Ці витратні матеріали відрізняються чудовою ергономікою кріплення, якістю матеріалів, що використовуються у виробництві. Щітки склоочисника Valeo приємно просто взяти в руки - відчувається, що виробник не економить, проектуючи їх. У нашому магазині ви зможете, використовуючи підбір по авто, купити двірники Валео, що повністю відповідають вашому автомобілю. Йдеться про:

Склоочисники Валео - одні з найкращих та найбільш стабільних у своїх підходах до якості продукції. Ми продаємо їх вже багато років і зібрали безліч відгуків клієнтів, що дозволяє нам без сумнівів рекомендувати автомобільні двірники Valeo українським автомобілістам. Впевнені, що ви не залишитеся розчаровані, обравши товар цього бренду. У будь-якому випадку, ви завжди захищені повною місячною гарантією магазину dvorniki.ua та зможете протягом цього терміну повноцінно протестувати нові двірники для авто Valeo.

Ціни на щітки склоочисника Valeo

Не можна сказати, що ціна на двірники Валео є найдоступнішою на ринку. Водночас, на наш погляд, ці щітки вартують кожної гривні, яка за них заплачена. За час продажу Valeo ми склали для себе переконання щодо цих щіток, як про надійні витратні матеріали і сміливо можемо радити їх до покупки в першу чергу вимогливим автомобілістам. Наш каталог двірників Valeo включає щітки на більшість автомобілів, оснащені популярними кріпленнями. Щоб не помилитися з вибором, обирайте щітки склоочисника Валео, опираючись на базу і багаторічний досвід магазину dvorniki.ua. На щітки Valeo ціна залежить від того, яку серію ви оберете до покупки: бюджетну First або більш сучасну HydroConnect. На нашому сайті вся інформація завжди актуальна: жодних сюрпризів! Доставка повністю безкоштовна, товар свіжий та в наявності, а сервіс буде на висоті.


Популярні питання

Як довго служать двірники?

Усі щітки служать по-різному, хоча багато зневірених водіїв схильні вважати інакше. Що ж, фактор початкової якості товару важливий: дорогі очищувачі добре очищають скло довше за бюджетні. Однак ви повинні розуміти, що це витратний матеріал і ніхто чесно і достовірно не спрогнозує, як саме на вашому склі, з вашою омивайкою та у ваших умовах експлуатації поводитимуться щітки, і як швидко вони помруть. У стендових умовах заводських випробувань двірник дорогої серії працює рік, бюджетний – півроку.

Двірники Valeo - які серії найпопулярніші?

Валео – це гігант на ринку виробництва автозапчастин. Це французька компанія, яка більшість своїх товарів продовжує виробляти у Франції. Це ж стосується і очисників скла Valeo Hydroconnect. На наш погляд, це одні з найкращих щіток на ринку. Гумки двірників тут мають незвичайний склад, кріплення двірників ергономічні, але ціна не дуже демократична. В Україні ці щітки вже встигли знайти постійних покупців.

Які моделі двірників Valeo найдешевші?

Загалом, не можна назвати будь-які щітки від Valeo надто вже бюджетними. Ця компанія дбає про свою репутацію і намагається випускати лише якісні очисники. У той же час відносно дешевими є двірники Valeo First, проте вони поступаються більш просунутим Valeo Hydroconnect. Кріплення двірників також універсальне (у комплекті набір адаптерів), однак гумки двірників у молодшій лінійці мають значно більш простий склад.


Підібрати двірники Valeo по моделі авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника