ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 24.06   Нова Пошта: відправимо 24.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Заміна гумок двірників,
гумки щіток склоочисникаПідібрати двірники за моделлю авто


Гумки двірників

Гумки для двірників


Що варто знати про заміну гумок двірників:

 • Досить непросто знайти якісні гумки на двірники для заміни «рідних» у старих щітках склоочисника. Якщо ви добряче погуглите відгуки водіїв – легко знайдете як захоплені відгуки у стилі «замінив за 50 гривень, задоволений», так і вкрай негативний досвід у стилі «замінив, від'їздили місяць і почали мазати ще гірше за старі». Якщо ви все ж таки наважитеся міняти гумки - ретельно їх обирайте і будьте обережні.

 • Заміна гумок на двірниках у більшості випадків відносно можлива у каркасних двірників (наприклад, Bosch Twin або Trico Exactfit), але в більшості випадків не вдасться замінити в безкаркасних двірниках. Резинки для безкаркасних двірників технічно нічим не відрізняються від таких у каркасних, проте через конструкцію, яку мають такі очищувачі, сам процес заміни буває дуже незручний і травматичний для щітки

 • Зверніть увагу: наш досвід спілкування з покупцями та фахівцями СТО свідчить, що не рекомендується замінювати гумки двірників більше двох разів у тих самих двірниках - каркас зношується, і одними гумками вже не обійтися. Припустимо, ви з'ясували, як замінити гумки на двірниках, врахували кріплення двірників (їх корпусів) до резинок, проте після початку роботи може виявитися, що створене вами «чудовисько Франкенштейна» дряпає скло, оскільки металева напрямна вислизає з гумки. Чи вартий того подібний експеримент?

 • Саме тому ми не продаємо гумки для щіток склоочисника, а продаємо нові, готові до простої заміни двірники

 • Якщо поставлено мету заощадити, ми переконливо рекомендуємо вам не думати, як поміняти гумку на двірнику, а як альтернативу розглянути купівлю бюджетних двірників Wiperblades. Ціна їх не висока, а враховуючи безкоштовну доставку, їх покупка зовсім несуттєво вдарить по гаманцю. Натомість ви швидко і недорого отримаєте хорошу оглядовість за кермом і заощадите час і нерви, які могли б витратити на метушню з пошуком і заміною гумок. Новий двірник – завжди новий двірник, навіть якщо недорогий і не технологічний.

 • Для загального розвитку прийміть до відома основні види гумок для щіток склоочисника:

  - гумка щітки склоочисника з натурального каучуку (зазвичай застосовується в бюджетних рішеннях, не містить домішок, що покращують характеристики, служить не довго, дубіє на морозі і сохне на сонці швидше, ніж синтетичні аналоги)
  - гумка для двірників комбінованого складу (просунуте рішення, що дозволяє ввести до складу ряд покращувальних домішок, та й сам синтетичний каучук використовується оптимального класу саме для інтенсивної роботи в агресивному середовищі зміни погоди, забруднень, що потрапляють на скло і хімікатів – така гумка на двірник довше поводитиметься стабільно за різних умов довкілля)

  Врахуйте, що маркетологи різних виробників сьогодні змагаються в красномовстві та вмінні залучити клієнтів, вигадуючи нові способи продати старі рішення, прикрасивши їх або часто ввівши в оману кінцевого споживача. Так часто ми чуємо від клієнтів, яких цікавить заміна гумок двірників, що їм «рекомендували силіконові гумки двірників». Ми завжди доносимо до кожного, що подібна історія не тільки марна, а ще й шкідлива. Силікон рішуче програє синтетичному каучуку в очищаючих можливостях навіть гіпотетично, а на практиці робота двірників з силіконовими гумками призведе до скрипу при найменших коливаннях температури, а в подальшому і до появи подряпин або затертості на склі автомобіля. Контакт такої «гумки» зі склом некоректний і якість очищення бажає кращого – ви зрозумієте це в перший серйозний дощ або коли доведеться скидати зі скла щось на зразок снігової каші.

  Подумайте лише над одним фактом: жоден з найбільших світових виробників щіток склоочисника (Bosch, Trico, Denso, Valeo) не виробляє двірники з силіконовими гумками (силіконові щітки склоочисника).

  Заміна гумок на двірниках - як обрати найкращу запчастину


  Якщо у вашому випадку з якихось причин заміна гумок двірників виявилася актуальною та виправданою, при пошуку такого «витратного матеріалу для витратного матеріалу» звертайте увагу на таке:

  - не варто брати неперевірені рішення на кшталт силіконових резинок чи резинок різних кольорів, відмінних від чорного
  - намагайтеся знайти гумки комбінованого складу, а не гумки тільки з натурального каучуку
  - заздалегідь подбайте про з'ясування необхідних технічних параметрів для замовлення коректної запчастини: вид профілю, довжину гумки та ін.

  І пам'ятайте: якщо гумки щіток склоочисника коштують дуже дешево (дешевше 20% вартості нових двірників середнього цінового сегмента) - ймовірно, ви маєте справу з низькоякісним виробом, який лише зовні схожий на елемент витратного матеріалу, насправді ж не принесе нічого, крім люті.

  Як поміняти гумку на двірниках


  Процес заміни гумок на двірниках різниться, залежно від конструкції конкретного склоочисника. Так, якщо ви шукаєте, як поміняти гумки на двірниках з металу, то зазвичай відповідь включає лише кілька кроків:

  - зніміть двірник із тримача на авто
  - використовуючи ніж або подібний предмет, посуньте гумку зі свого місця на напрямній
  - у зворотному порядку помістіть новий елемент на місце, використовуючи необхідні кліпси з комплекту
  У тих поодиноких випадках, коли гумка змінюється на безкаркасних щітках, вам знадобиться:
  - зняти заглушку в торці щітки
  - витягнути стару гумку, підколупуючи її при необхідності гострим предметом
  - акуратно помістити нову гумку в корпус щітки
  - встановити на місце торцеву заглушку (будьте уважні, іноді після маніпуляцій із заглушкою вона відмовляється нормально триматися на своєму місці і її варто приклеїти, щоб гумка не втекла від вас під час роботи двірників).

  Знаючи, як поміняти гумку на двірниках, ви набудете певну додаткову навичку, користь якої, на наш погляд, сумнівна для 90% автомобілістів. Однак у випадках, коли мова про рідкісні кріплення щіток (неможливо знайти на ринку такі ж, але нові) або сама конструкція двірників передбачає лише заміну гумок (або заміна двірників дуже непроста, в основному це старі рідкісні авто), заміна гумок може вас врятувати.

  Як правильно доглядати деталь, щоб вона довше слугувала


  Правила догляду такі ж очевидні, як і прості:

  - не вмикайте щітки, коли скло не повністю відтануло взимку (з високою ймовірністю навіть найкращі гумки порвуться якщо не в перший, то одного з наступних разів, коли ви так зробите)
  - використовуйте якісну рідину склоомивача
  - не тріть двірниками все підряд: вони не призначені для ретельного прибирання скла від глини, цементу, інших інтенсивних забруднень, що особливо включають абразиви. Якщо вам не шкода гумки на двірниках – пошкодуйте хоч би скло автомобіля! При потраплянні великої кількості бруду на скло, його потрібно видалити ганчіркою з водою/миючим засобом, а в ідеалі на професійній автомийці
  - періодично протирайте гумки звичайною вологою серветкою - дрібне сміття, що набивається в профіль витираючого елемента, змінює геометрію гумки і призводить до її некоректної роботи

  Підібрати двірники за моделлю авто


  Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника