ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо 17.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Valeo First (щітки склоочисника)Підібрати двірники Valeo First по моделі авто

Купити двірники Valeo First в Києві та Україні

Французький гігант Valeo виробляє у низці країн світу тисячі найменувань різноманітних автомобільних запчастин стабільно високої якості. У лінійці бренду як преміум деталі та аксесуари, так і відносно бюджетні. На відміну від серії HydroConnect, що виробляється у Франції, щітки склоочисника Valeo First зроблені в Індонезії. Втім, на наш погляд, купівля цих двірників виправдана для тих, хто не хоче переплачувати, але все ж таки налаштований отримати товар прогнозованої якості від перевіреного десятиліттями бренду. Чим цікаві безкаркасні двірники Valeo First?

Замовляючи щітки склоочисника Валео Фьост у магазині dvorniki.ua ви отримаєте готові до встановлення двірники: при підготовці вашого замовлення на складі ми відразу встановимо потрібний адаптер із набору на щітку, так що вам не доведеться занурюватись в інструкцію та розбиратися, яке саме кріплення поставити. Крім того, силами нашого магазину відзняті фото та відео, розміщені на сайті: все задля того, аби вам було простіше обрати, а також встановити ваші нові склоочисники для авто Valeo First. Ми доставимо ваше замовлення повністю безкоштовно, а при замовленні у Києві ще й безкоштовно встановимо щітки на автомобіль.

Ціни на щітки склоочисника Valeo First

Це не найдорожче рішення на ринку безкаркасних склоочисників, проте відверто дешевими автомобільні двірники Valeo First не назвати. Виходячи з досвіду продажу цих щіток, можемо стверджувати, що вони загалом виправдовують свою вартість. Виробник дещо спростив конструкцію, застосував менш технологічне рішення щодо складу гумки, проте на щітки склоочищувача Valeo First ціна вийшла в результаті дуже привабливою. Головне, чим не пожертвували в компанії Валео, так це зовнішнім виглядом щіток та робочими характеристиками нових щіток: у нормальних умовах експлуатації вони потішать вас відносно тривалою службою. Рекомендуємо звернути увагу на умови продажу товару в нашому магазині: нові двірники Валео Фьост вартість свою не змінять навіть при доставці у віддалені регіони України, оскільки доставка буде безкоштовною для вас, включаючи комісії перевізника. Ви отримаєте на покупку повну місячну гарантію та необхідну консультацію від менеджерів магазину.

Підібрати двірники Valeo First по моделі авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника