ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Bosch Twin (щітки склоочисника)Підібрати Bosch Twin за авто

Двірники Bosch Twin


Купити двірники Bosch Twin у Києві та Україні

Каркасні двірники Bosch Twin багато років випускаються переважно в Бельгії та Румунії. Вони посідають почесне місце у лінійці двірників Bosch, гарантуючи своїм власникам високу якість очищення скла.

У чому їх переваги?

Купити двірники Bosch Twin у Києві досить просто. Але щоб уникнути підробок, краще звернутися до спеціалізованого магазину. Інтернет-магазин Dvorniki.ua з 2009 року пропонує своїм покупцям перевірену продукцію від виробників найкращих двірників для автомобілів.

У нас ви отримаєте 1 місяць гарантії на будь-які склоочисники

Ціни на щітки склоочисника Бош Твін

Склоочисні щітки Bosch Twin гарантують вам належну безпеку під час поїздки. Купуючи склоочисники у Dvorniki.ua, ви будете застраховані від розчарування в якості товару.

Ціни на склоочисники Бош Твін не високі. А додаткова знижка 5% допоможе заощадити на покупці гідних двірників для авто. Дана знижка доступна кожному покупцеві, що раніше звертався до нас. І якщо ви захочете придбати кілька пар для себе та знайомих, ми також з радістю оформимо вам знижку в 5%.Популярні питання

Які типи кріплень склоочисників існують?

Існує величезна кількість кріплень двірників, проте основні з них це гачок, кнопка, вусики, штиковий замок. Якщо зачепити тему задніх очищувачів, то там кріплення навіть найчастіше не мають назв, а лише хитромудрі цифро-літерні артикули. Вибираючи нові щітки на нашому сайті, ви не помилитеся в будь-якому разі: підбір здійснений вже по авто, вам достатньо обрати свою машину на сайті, ви побачите тільки актуальні для вас щітки, які підійдуть по кріпленню і добре очищатимуть скло.

Як довго служать двірники?

Термін служби очисників скла – параметр досить умовний. Ніхто не знає, як ви плануєте використовувати щітки. Можливо, ви зберігаєте машину в гаражі та виїжджаєте раз на тиждень. А можливо накочуєте 200 км на день, нещадно витираючи скло двірниками по льоду та глині. Самі розумієте, що в кожному випадку очищувачі проживуть зовсім не однакову кількість часу. Якщо говорити про універсальні стендові умови (якщо усереднити), то дорогі двірники розраховані на рік, бюджетні – на вдвічі менший термін.


Підібрати Bosch Twin за авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника