ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо 17.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Безкаркасні двірники Denso Flat (щітки склоочисника)Підібрати двірники Denso Flat по моделі авто
Дворники Denso Flat

Купити безкаркасні двірники Denso Flat у Києві та Україні

Безкаркасні двірники Denso Flat знамениті, насамперед, завдяки стабільності рівня якості: здається, ці склоочисники просто непідвладні часу! Компанія Денсо продовжує наполегливо дотримуватися високих стандартів виробництва, не прогинаючись під глобальні тенденції здешевлення та спрощення всього, що тільки можна. Безкаркасні щітки склоочисника Denso Flat продумані до дрібниць, і це стосується як їх функціональних можливостей для очищення скла, так і зовнішнього вигляду. Перше, про що ви подумаєте, взявши двірники Денсо Флет до рук, це бездоганність виконання самих кріплень. Вони не мають гострих кутів, зроблені вкрай ергономічно, їх приємно та легко монтувати на авто. Далі – корпус щітки. Він має форму асиметричного спойлера, максимально використовуючи для рівномірного притиску до скла силу зустрічного повітряного потоку, але при цьому не настільки масивні, як деякі інші автомобільні двірники. Магія інженерів Денсо в тому, що їм вдалося зробити одночасно мінімалістичне, приємне оку рішення, але при цьому не менш ефективне з точки зору аеродинаміки!

Щодо власне робочих характеристик - тут все в стилі Denso, а значить на висоті. Так, ви оціните абсолютно безшумну роботу цих двірників, адже гумки Денсо тут застосовує зі складного міксу каучуків із добавками, що дозволяє їм працювати добре як влітку, так і в холодну пору. Безкаркасні щітки склоочисника Денсо Флет виготовляються на заводі компанії у Франції, що цілком логічно, враховуючи, що більшість безкарасних двірників у світі затребувані саме для європейських автомобілів і ставляться на них прямо з конвеєра. Вибір Франції як місця розміщення такого важливого заводу для японського бренду Денсо виглядає гарним рішенням з прицілом на перспективи зростання: очевидним є намір закріпитися на ринку Європи всерйоз і надовго.

Зазначимо, що нині безкаркасні склоочисники Denso Flat є одними з найкращих аксесуарів для очищення скла, що будь-коли існували на ринку. Ми перевірили безліч двірників на різних авто і можемо сміливо стверджувати, що у Денсо вийшли по-справжньому збалансовані за ціною-якістю щітки. Вони мають унікальну пружність, рівномірно притискаючись по всій довжині до будь-якого скла, не залишаючи пропусків або розводв під час роботи. Також двірники Денсо безкаркасні не видають сторонніх звуків на чистому вологому склі - все як і має бути, «двірники скриплять» - це не про них. Використовуючи систему підбору на нашому сайті, ви не зобов'язані знати купу складної інформації про авто або вивчати каталог Денсо, достатньо знати марку, модель, рік випуску авто - склоочисники Denso Flat безкаркасні в наявності майже для будь-якого типу кріплення. Зверніть увагу на особливість цих щіток: вони постачаютьсяя повністю готовими до встановлення, не комплектуються набором адаптерів, двірник із заводу йде з інтегрованим на нього адаптером кріплення, що повністю відповідає оригіналу. По-перше, це просто красиво:) Та ще й надійно. Безкаркасні щітки Денсо на авто з кріпленням «гачок» постачаються по одній штуці в окремих картонних упаковках, а склоочисники всіх інших типів кріплення - лише комплектами по два двірника в одній картонній коробці.


Ціни на безкаркасні щітки склоочисника Denso Flat


Двірники Denso Flat

Так вже склалося, що не доводиться розраховувати на низькі ціни, якщо йдеться про дійсно хороші речі. Але це не означає, що ви зовсім не можете собі це дозволити! Ціна на безкаркасні двірники Денсо від японського бренду цілком демократична, як для гарного витратного матеріалу, що виробляється у Франції, одній з провідних європейських країн. Що насамперед впливає на ціну? Складність, рідкісність кріплення, довжина двірників. Так, вартість щіток склоочисника Denso Flat для автомобіля з кріпленням типу «гачок» буде нижчою, ніж для рідкісного авто з відповідним незвичайним кріпленням. На жаль, це закон виробництва, який працює не лише тут. Зі свого боку, ми гарантуємо, що на dvorniki.ua на безкаркасні склоочисники Denso Flat ціна буде виправдана такими факторами:

Підібрати двірники Denso Flat по моделі авто


Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника