ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники Valeo HydroConnect (щітки склоочисника)Підібрати двірники Valeo HydroConnect по моделі авто

Дворники Valeo

Купити двірники Valeo HydroConnect в Києві та Україні

Сучасні безкаркасні щітки склоочисника Valeo HydroConnect є найкращим вибором для тих, хто не налаштований миритися із компромісами. Найкраще рішення для всесезонної їзди від французького виробника із віковою історією – ці двірники не підведуть ні взимку, ні влітку. Склоочисники Валео Гідроконнект постачаються в окремих картонних коробках, що дозволяє міняти щітки по одній, а також збирати комплект з нестандартних розмірів. Чим ще прикметні ці двірники?

Досвід експлуатації каже, що щітки для лобового скла Валео Гідроконнект викликають найменшу кількість нарікань серед інших брендів топ-класу. У дорозі ви не згадаєте про скрип двірників, а видимість буде чудовою тривалий час. Якщо розумно підходити до експлуатації щіток (не включати примерзлі до скла двірники, не терти по сухому, вчасно видаляти мийкою зі скла суттєві забруднення), то вони прослужать вам досить довго. З приводу іншого можете не хвилюватися, якщо звернетеся за покупкою в dvorniki.ua: ми швидко обробимо замовлення, надавши професійну консультацію, свіжий товар буде відправлений до вас максимально швидко, ви будете забезпечені необхідними відеоінструкціями по встановленню (а в Києві наш кур'єр ще й безкоштовно встановить щітки на авто), а також отримаєте повний місяць гарантії на нові щітки для лобового скла Valeo HydroConnect!

Ціни на щітки склоочисника Valeo HydroConnect

На відміну від молодшої лінійки Valeo First, у серії HydroConnect застосована робоча гумка з більш складним складом, що покращує тривалість безпроблемної роботи двірників. Також корпус щітки Valeo HydroConnect асиметричний і краще працюватиме із зустрічним потоком під час руху. А ще топова лінійка виробляється у Франції, на відміну від індонезійського виробництва молодшої лінійки. Природно, що на двірники Valeo HydroConnect ціна буде помітно вищою, ніж на щітки First. Водночас, ви чітко розумієте, через які саме відмінності вартість Валео Гідроконнект вища. Зазначимо, що купуючи щось із товарів Valeo, ви не помилитеся в будь-якому разі, далі вибір за вами: виходьте з ваших запитів (побажань) до щіток склоочисника та фінансових можливостей.

Підібрати двірники Valeo HydroConnect по моделі авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника