ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Brilliance (щітки склоочисника)Brilliance BS4

с 2007-го

Brilliance BS6

с 2004-го

Brilliance Cross

с 2010-го

Brilliance FSV

с 2010-го

Brilliance Jinbei

с 2005-го

Brilliance M1

с 2005-го

Brilliance M2

с 2007-го

Brilliance M3

с 2007-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Brilliance в Києві і Україні


Китайські автомобільні компанії зуміли не тільки завоювати ринок України великою кількістю недорогих авто, але і запропонувати оригінальні моделі, що приваблюють зовнішнім виглядом і вселяють довіру завдяки технічним особливостям. До таких автомобілів можемо віднести і яскравого представника цієї марки - Brilliance М3.

Для такого авто необхідно підбирати особливі деталі, які впишуться в загальну спортивну концепцію, але при цьому не вимагатимуть значних вкладень коштів. Наш інтернет-магазин dvorniki.ua підібрав для вас найкращі варіанти двірників на Брілліанс, які відповідають всім технічним вимогам виробника, а також побажанням власників цих авто.

Ціни на автомобільні двірники для Брілліанс


В онлайн-магазині ви можете купити з безкоштовною доставкою в будь-яке місто країни недорогі двірники для Brilliance на лобове скло і доступні варіанти задніх щіток. Ми пропонуємо комплекти недорогих передніх автомобільних двірників для Брілліанс: Bosch Eco, Wiperblades, оптимальні щітки Trico Flex і Bosch Aerotwin, якісні преміум двірники Trico Hybrid (Fit) і Trico Force. Вартість останньої лінійки склоочисників буде висока, але з цими щітками ви дійсно відчуєте чудову якість очищення скла навіть при швидкості 220 км / год.

Ціна на щітки склоочисника для Брілліанс в Києві обумовлена терміном їх служби, конструктивними особливостями кожної моделі, ім'ям бренду. Кожен власник зможе легко підібрати оптимальний для себе варіант щіток, що відповідатимуть всім вимогам і побажанням.

Задні щітки склоочисника на Brilliance: Wiperblades Rear і Bosch Eco Rear повністю відповідають розмірам оригінальних щіток склоочисника на Brilliance, легко і швидко встановлюються. Такі двірники зроблені в Китаї. У нас діє знижка на задній двірник - 10% за умови його купівлі разом з передніми двірниками.

Інтернет-магазин dvorniki.ua надає кожному клієнту 1 місяць гарантії на товар, який при необхідності ви зможете замінити на відповідний двірник або повернути. Ми завжди готові дати повну інформацію про товар, щоб ви змогли правильно підібрати підходящу модель щітки і легко встановити її на Brilliance.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника