ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Van Hool (щітки склоочисника)Van Hool Acron/Astron T915-T917

с 1998-го

Van Hool Alizee

с 1980-го

Van Hool Astromega

[TD927] с 2000-го
с 1980-го

Van Hool T9

с 1998-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Van Hool в Києві і Україні


Нідерландський виробник громадського транспорту відомий далеко за межами країни походження завдяки якості продукції, що випускається і постійній інноваційній діяльності. Інженери компанії впроваджують кращі сучасні рішення, випробовують нові види палива і взагалі йдуть в ногу з прогресом. Якщо ви експлуатуєте техніку даної марки і потребуєте заміни витратних матеріалів, з дечим ми вам зможемо допомогти! Так склалося, що магазин dvorniki.ua з 2009 року займається тільки двірниками. І іноді ми придивляємося не тільки до особистого транспорту, а й до автобусів і габаритної техніки. У нашій країні присутні автобуси голландської марки, тому прикро було б не мати в асортименті магазину щітки склоочисника на Van Hool.

Як часто і буває, витратні матеріали на подібний транспорт не так просто знайти. Іноді експлуатантам доводиться «колхозити» багато деталей або шукати б / в запчастини не найкращої кондиції. Вітаємо: ваші муки не поширяться на двірники для автобуса Ванхул! Ми багато років співпрацюємо з американською компанією Trico, в чиєму асортименті і знайшлися шукані деталі. Довгі (800-1000 мм) і незвичайні по кріпленню автомобільні двірники для Van Hool є у нас!

Ціни на автомобільні двірники для ВанхулЗ огляду на те, що потрібні запчастини у нас в наявності, їх доставка абсолютно безкоштовна, гарантія на покупку - місяць, то ціна на щітки склоочисника для Van Hool не виглядає такою вже високою. Задумайтесь також про те, що ви купуєте важливий елемент безпеки, що забезпечить огляд для водія автобуса, в якому їде безліч людей.

Ми доставимо замовлені у нас двірники на Ван Хол, вартість на них не виросте, навіть якщо це буде відправка в інший кінець країни. А ще нагадуємо, що ми працюємо офіційно і прозоро, а це значить, що ви легко придбаєте склоочисники на Van Hool по безналу з оплатою від організації.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника