ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Samand (щітки склоочисника)Samand Basic/EL/Norma/LX

с 2002-го [дворники с форсунками]

Samand New Samand

с 2010-го [дворники с форсунками]
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Samand в Києві і Україні


У наш час на українському автомобільному ринку «місця під сонцем» вистачає як популярним маркам авто, так і досить екзотичним. Одним з таких не зовсім звичайних екземплярів для нашої країни і є національний автомобіль Ірану.

Рідкість марки в Києві не перешкода для інтернет-магазину dvorniki.ua, який представляє високоякісні щітки склоочисника на Samand. Ми пропонуємо автовласникам гібридні двірники серії Hybrid (Fit) від іменитої американської компанії Trico.

Ці двірники на Саманд відносяться до сегменту преміум-класу, тому мають ряд пріоритетів перед продукцією інших виробників:
• Вважаються одними з найбільш якісних автомобільних щіток в цілому і конкретно серед гібридного типу склоочисників.
• Робоча поверхня виготовлена з комбінованого каучуку з графітовим покриттям, що покращує процес очищення скла в екстремальних погодних умовах. Подібне поєднання матеріалів сприяє безшумній роботі склоочисників.
• У конструкції відсутній метал: виключення корозії і залежності від температурних перепадів.
• Очевидною перевагою і конструктивною необхідністю для даного авто є наявність форсунок омивача лобового скла в конструкції щіток.
• Ці щітки склоочисника протестовані на швидкостях понад 190 км / ч.

І ще один важливий нюанс - автомобільні двірники для Саманд у нас тільки оригінального виробництва Trico, чиї промислові лінії знаходяться в Мексиці. А це можливо завдяки тому, що інтернет-магазин dvorniki.ua є офіційним представником компанії Trico в Україні.

Ціни на автомобільні двірники для Саманд


Сьогодні купити склоочисники не є надскладною задачею. І ціна двірників може відрізнятися досить істотно. Але якщо ви надаєте перевагу якості, що означає відсутність розводів на склі, намерзання льоду, снігу та інших неприємних «сюрпризів», тоді вам точно до нас за покупками.

І крім всіх переваг щіток американського бренду, двірники для Samand ви отримуєте з безкоштовною і оперативною доставкою по всій Україні. А протягом місяця гарантії у вас є можливість їх випробувати і переконатися в якості роботи щіток. І пам'ятайте: економія на елементах безпеки в авто може обійтися набагато дорожче згодом. Тому вибирайте надійність і авторитетність виробника - це буде найкращою гарантією і запорукою вашої впевненості за кермом.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника