ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Україна: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць


Двірники на Nissan Qashqai (щітки склоочисника)Nissan Qashqai [J12] с 2021 [крепление «крючок»]
Nissan Qashqai [J11] 2013 – 2021 [крепление «крючок»]
Nissan Qashqai [J10; Plus 2/NJ10] 2006 – 2013 [необычное крепление]Купити двірники на Nissan Qashqai в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на Nissan Qashqai

Подряпини та неочищені місця на склі – мала частина з того, що здатні залишити старі двірники нісан кашкай. Радимо змінювати комплектуючі вчасно, щоб уникнути негативних наслідків для авто та вашого комфорту:
- щітки склоочисника qashqai кузов J10; Plus 2, NJ10 2006 – 2013 на переднє скло встановлювалися під кріплення «вусики» з довжинами 600 та 400 мм, задня щітка тут пластикова з особливим адаптером (довжина 300 мм). - двірники для nissan qashqai J11 після 2013 року випуску вже відомі з кріпленням «гачок» і довжинами 650 і 430 мм, при чому на оригінальних щітках адаптер кріплення зміщений від осі; задній двірник кашкай із пластику, 300 мм, кріплення - спеціальне

Конструкції щіток склоочисника на Нісан Кашкай

Комплект, що включає адекватні вашим запитам щітки склоочисника кашкай, ви зможете придбати швидко та зручно у dvorniki.ua. Так, рекомендуємо дотримуватися рекомендацій нашого каталогу, тоді обраний вами товар точно підійде, адже система підбору влаштована для вашого комфорту максимально просто та інформативно. Тут ви знайдете:
- каркасні щітки склоочисника нісан кашкай для другого покоління авто (кріплення «вусики» на першому поколінні не передбачає встановлення каркасних щіток)
- безкаркасні двірники, розраховані на тривалий термін служби в складних погодних умовах і не схильні до обмерзання взимку так сильно, як каркасні склоочисники
- гібридні двірники Denso та Trico, розраховані під кріплення «гачок» і забезпечують максимально якісне та рівномірне притискання гумки по всій площі
- задні щітки склоочисника Qashqai створені за образом і подобою оригінальних, вони точно підійдуть за кріпленням і довжиною (головне, переконайтеся, що тримач щітки на авто цілий і готовий до встановлення на нього нової щітки)
Існує аспект для авто покоління J11 - це зміщене від осі кріплення на передніх щітках. Так, у нас є варіант, що відповідає оригінальним запчастинам – це двірники Wiperblades. В цілому, положення кріплення на щітці не особливо впливає на кінцевий результат, але якщо ви вважаєте цей момент важливим – готові надати таке рішення. У будь-якому випадку, вся інформація – фото, відео та текстові описи – на сайті відповідають дійсності, рекомендуємо перед замовленням ознайомитись. Рекомендуємо за можливості купити двірники на нісан кашкай безкаркасні від перевірених брендів у нашому магазині – ви отримаєте хороший досвід їзди з витратними матеріалами, які не нагадуватимуть про себе.

Оригінальні щітки склоочисника Nissan Qashqai та аналоги

Популярний компактний кросовер, що став у найкоротші терміни бестселером, отримує нові продовження у вигляді наступних поколінь. Ця машина сподобалася безлічі автомобілістів в Україні, а значить і потребує грамотного та своєчасного обслуговування. Ми готові полегшити цей процес: двірники на Nissan Qashqai вже під рукою!

Заміна двірників на Нісан Кашкай

Ми доставимо будь-які обрані вами щітки склоочисника Nissan Qashqai абсолютно безкоштовно як нашим кур'єром, так і до відділення Нової Пошти. Більше того, при замовленні у Києві кур'єр ще й установить на місці нові двірники на Нісан Кашкай. Якщо ви знаходитесь не в Києві – зверніться до нас, обов'язково зорієнтуємо у способі встановлення ваших нових двірників, надішлемо відео, підкажемо секрети та хитрощі конкретних рішень виробників щіток склоочисників. Пам'ятайте, що ви застраховані від будь-яких прикрих негараздів, купуючи двірники для Nissan Qashqai в dvorniki.ua – місячна гарантія покриває все!

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника