ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Neoplan (щітки склоочисника)Neoplan Cityliner

с 1985-го

Neoplan Clubliner

с 1986-го

Neoplan Jetliner

с 1981-го [специальное крепление]

Neoplan Jumbocruiser

с 1980-го

Neoplan Metroliner

с 1981-го

Neoplan Rigioliner

с 1998-го

Neoplan Skyliner

1986 – 2010

Neoplan SL

1981 – 1996

Neoplan Spaceliner

1983 – 2001

Neoplan Starliner

с 1996-го

Neoplan Tourliner

с 2003-го

Neoplan Transliner

с 1988-го

Neoplan Trendliner

с 2004-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Neoplan в Києві і Україні


Свого часу ми з цікавістю з'ясували, що наші клієнти цікавляться не тільки щітками на свої легкові автомобілі, а й на комерційний транспорт, включаючи автобуси. Копнувши глибше, ми дізналися, що існують рідкісні типи кріплень і унікальні довжини, які годяться лише для великих вантажівок і автобусів. Що і робило їх унікальними, створюючи для експлуатантів такої техніки серйозні труднощі. Так, занурившись в питання, ми змогли запропонувати якісні, відповідні щітки склоочисника на Neoplan.

Ці відмінні і якісні машини, вироблені німецьким гігантом MAN, однозначно заслуговують на своєчасне і повне обслуговування. Особливо з огляду на той факт, що транспортний засіб перевозить безліч людей. Ми обрали для продажу в нашому магазині якісні двірники для Неоплана виробництва американської фірми Trico. Як правило, це щітки на Neoplan довжиною 800 або 1000 мм із спеціальними болтовими кріпленнями, які йдуть в комплекті з двірниками. Ми перевірили цей бренд роками продажів: можна довіряти йому безпеку в дорозі. Також ви не пізнаєте труднощів «колхозу» за допомогою дрилі або хомутів: пропоновані на нашому сайті двірники на Neoplan підійдуть «з коробки»

Ціни на автомобільні двірники для НеопланаУ світі витратних матеріалів на авто діє той же принцип, як і в будь-якій промисловості: чим більш рідкісна і складна деталь, тим дорожче вона у виробництві і, як наслідок, в закупці. Зараз ми говоримо про спеціальні типи кріплень і незвичайні довжини. Ціна на двірники Neoplan, на жаль, підпорядкована цій логіці і не є особливо низькою. Але, водночас, з огляду на те, що мова про комерційний транспорт і про деталі з хорошим терміном служби, то вартість не виглядає такою вже й великою. Просто вона вище, ніж ви змогли б знайти на двірники для свого легкового авто. Крім іншого, ми без проблем виставимо вам рахунок на компанію, якщо бажаєте придбати витратні матеріали для організації.

Є хороші новини! Ви нічого більше не переплатите, звернувшись в dvorniki.ua. Ми вказуємо вартість щіток склоочисника на Неоплан чесно і повністю: вас чекає хороший сервіс, кращі двірники, компетентна консультація, швидка і безкоштовна доставка, місячна гарантія і позитивні емоції. А більше нічого вас не чекає :) Дзвоніть, робіть замовлення через сайт - постараємося не розчарувати вас.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника