ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 17.06   Нова Пошта: відправимо 17.06   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Lamborghini (щітки склоочисника)Lamborghini Aventador

с 2011-го

Lamborghini Gallardo

с 2002-го

Lamborghini Huracan

с 2013-го

Lamborghini Murcielago

2002 – 2010

Lamborghini Reventon

2007 – 2009

Lamborghini Urus

с 2018-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Lamborghini в Києві і Україні


Навряд чи на початку 1960-х років минулого століття хтось міг подумати, що відома в Італії компанія з виробництва тракторів раптово вирішить підкорювати швидкість, а не тільки поля. Але мабуть Феруччо Ламборгіні в душі завжди мав схильність до швидкості і шику спортивних авто куди більшу, ніж навіть слабкість до стабільного доходу від аграріїв.

Так, в наступні роки він вписав своє ім'я в історію автомобілебудування і в цілому «Ламборгіні» стало ім'ям прозивним, уособлюючи мрію. Ось і сьогодні, входячи вже до складу концерну VAG, бренд продовжує випускати виняткові автомобілі, залишаючись багато в чому прикладом для наслідування. Більш того, усвідомлюючи тренди, Ламборгіні випустила на ринок і спортивний кросовер Urus, який, як і годиться, став недосяжно-найкращим в своєму класі.

Нам приємно запропонувати допомогу в обслуговуванні цих розкішних автомобілів: двірники для Lamborghini є в наявності для основних моделей. Ми підтримуємо наявність кращих брендів для вас. Так, на наш погляд, найкращим вибором будуть щітки склоочисника на Ламборгіні від брендів Trico, Valeo або Bosch, які зарекомендували себе з найкращого боку за роки продажів. Хотілося б окремо відзначити, що ми працюємо тільки з офіційними постачальниками, тому, купуючи у нас, ви гарантовано захищені від підробок і забезпечите авто витратними матеріалами найвищої якості з місячної гарантією, яка діє не зважаючи ні на що: сміливо ставте автомобільні двірники на Ламборгіні та випробовуйте їх!

Ціни на автомобільні двірники для ЛамборгініЗ огляду на розміри і начиченість ринку автомобільних запчастин в цілому, не важко припустити, що і ціна на двірники для Lamborghini буде варіюватися дуже сильно. Що ж, ми скоротили вибір до кількох кращих пропозицій. Будь-яка з них відповідатиме своїй ціні. Наш кур'єр в Києві зможе на місці встановити придбані вами щітки склоочисника на Ламборгіні, вартість яких від цього не зміниться. Так, доставка, установка є безкоштовними послугами для вас.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника