ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 13.08   Україна: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць


Двірники на Jac (щітки склоочисника)Jac J3

с 2013-го

Jac J5

с 2013-го
2008 – 2013

Jac J7

с 2020-го

Jac Rein

2004 – 2009

Jac S2/S3/S4

с 2014-го

Jac S7

с 2020-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на JAC в Києві і Україні


Китайський державний автомобілебудівний гігант JAC поступово проникає на ринки країн, що розвиваються, в тому числі і на ринок України. Ця компанія відома виробництвом бюджетних легкових автомобілів, вантажівок і складських навантажувачів. Виробник регулярно оновлює виробничі бази, запускає інновації в роботу і вкладає значні кошти в наукові дослідження і пошук нових інженерних рішень. Також JAC налагоджує спільно з Volkswagen виробництво електромобілів, перебуваючи в тренді сучасних рішень і рішень майбутнього.

Автомобільні двірники для Jac в Україні пропонують далеко не всі магазини, так як даний автомобіль ще не дуже поширений і магазини не завжди встигають оновлювати каталоги вчасно. Ми ж готові вже сьогодні запропонувати вам щітки склоочисника на Джак і допомогти з вибором торгової марки. Нам не звикати бути першими у всьому, що стосується продажу, підбору двірників на авто в Україні та забезпечення повного супроводу покупки і належного гарантійного обслуговування. Якщо видимість на дорозі ускладнилася, вам дошкуляє скрип - саме час купити двірники на JAC. Заміна гумок найчастіше не дає належного ефекту і несе в собі низку ризиків: гумки можуть не підійти, ви можете пошкодити цілісність щітки під час заміни, гумка з неякісних компонентів може подряпати скло. Саме тому ми і не займаємося продажем гумок і рекомендуємо міняти двірники повністю.

Ціни на автомобільні двірники для ДжакБюджетність автомобілів китайського авто-монстра не означає, що потрібно неодмінно застосовувати при подальшій експлуатації машини виключно найдешевші комплектуючі. Коли мова заходить про безпеку, «економити на сірниках» не варто. Звичайно, ми пропонуємо бюджетні двірники для JAC - безкаркасні Wiperblades і каркасні Bosch Eco, але віднести їх до розряду товарів з сумнівною якістю аж ніяк не можна. Ми відповідаємо за товар, який продаємо, і даємо на весь асортимент повну місячну гарантію.

Якщо ж вас цікавлять щітки з додатковими «плюшками», рекомендуємо придивитися до пропозицій бренду Трайко:
- Trico Flex (масова лінійка безкаркасних щіток склоочисника, кращий варіант по співвідношенню ціна-якість)
- Trico Force (безкаркасні двірники на JAC для любителів швидкої їзди, щітки з ідеальною аеродинамікою)
- Trico Ice (зимові двірники з тефлоновим покриттям, що спрощує обслуговування щіток взимку)
- Trico Hybrid (гібридні двірники, які мають стильну зовнішність і сильний прижим)

Для цінителів консервативних рішень завжди в наявності двірники Bosch Aerotwin, що відрізняються стабільною якістю, звичним зовнішнім виглядом. Кінцеве рішення залишається за вами. У свою чергу, наші кваліфіковані менеджери завжди готові «без купюр» розповісти про всі представлені варіанти двірників і допомогти зробити правильний вибір.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника