ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Україна: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць


Двірники на Honda Jazz/Fit (щітки склоочисника)Honda Jazz/Fit с 2008-го
Honda Jazz/Fit 2002 – 2008Купити двірники на Honda Jazz/Fit в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на Honda Jazz / Fit

Скло кожного автомобіля має свої розміри та форму, тому варто вибирати комплектуючі точно за каталогом:
- двірники на хонду фіт першого покоління до 2008 року випуску мають довжини 530 і 350 мм з кріпленням «гачок», задня щітка – пластикова, 350 мм з особливим кріпленням
- для другого покоління honda jazz щітки склоочисника пропонуються з довжинами 650 і 350 мм (кріплення «гачок») спереду та 350 мм ззаду (пластикова щітка з особливим кріпленням)

Конструкції щіток склоочисника на Хонда Джазз / Фіт

Комплект витратних матеріалів на авто приємно придбати вчасно, коли необхідність термінової заміни ще не заважає автовласнику. У нашому магазині ви легко знайдете і придбаєте такі двірники хонда фіт:
- стандартні металеві каркасні щітки Bosch Eco
- на вибір кілька брендів, що пропонують безкаркасні щітки – Trico, Wiperblades, Bosch Aerotwin
- різні гібридні двірники – Denso, Trico
А ще ми завжди надамо вам відповідний задній двірник хонда фіт, що підходить машині за довжиною та кріпленням. Виберіть свій кузов за роками випуску авто на сайті та зможете побачити всі актуальні варіанти. Важливо, щоб вся система склоочищення працювала злагоджено і надійно, внесення нештатних змін до неї є вкрай небажаним.

Оригінальні щітки склоочисника Honda Jazz / Fit та аналоги

Популярний на батьківщині, а також у Європі, цей компактний хетчбек з високим дахом недаремно визнавався автомобілем року в Японії. Ця машина часто зустрічається на дорогах і сьогодні, що означає необхідність підтримання транспортних засобів цієї моделі у належному стані: двірники на Honda Jazz/Fit ви зможете купити у нас за нормальною ціною, враховуючи низку переваг, які є в нашому магазині для клієнтів. Так, на будь-які щітки склоочисника на Honda Jazz/Fit ви завжди отримаєте місячну гарантію.

Заміна двірників на Хонду Джазз / Фіт

Ми доставимо обрані вами двірники на Хонду Джаз/Фіт абсолютно безкоштовно. Пам'ятайте, що важливо доглядати автомобіль в ім'я не тільки свого комфорту в поїздці, але й безпеки в дорозі, адже такий витратний матеріал, як двірники для Honda Jazz / Fit є критичним для оглядовості. Більше того, якщо заміна буде зроблена невчасно, на склі можуть з'явитися подряпини – не доводьте авто до такого! Не варто економити «на сірниках», коли йдеться про безпеку.

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника