ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 15.08   Україна: відправимо 15.08   Гарантія 1 місяць


Двірники на Honda Accord (щітки склоочисника)Honda Accord [10] с 2017-го
Honda Accord [9] 2013 – 2017
Honda Accord [8] 2008 – 2013
Honda Accord [7] 2003 – 2008
Honda Accord [6] 1998 – 2003
Honda Accord [5] 1993 – 1998Купити двірники на Honda Accord в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на Honda Accord

Для Honda Accord щітки склоочисника змінювалися приблизно з тією ж інтенсивністю, як і покоління машини:
- двірники honda accord 5 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 550х500 мм на переднє скло та 380 мм на заднє (для авто із задньою щіткою)
- двірники honda accord 6 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 550х480 мм на переднє скло та 400 мм пластиковий двірник з особливим кріпленням на задні двері (для авто із задньою щіткою)
- двірники honda accord 7 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 650х400 мм на переднє скло та 300 мм пластиковий двірник з особливим кріпленням на задні двері (для авто із задньою щіткою)
- двірники honda accord 8 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 600х550 мм на переднє скло та 300 мм пластиковий двірник з особливим кріпленням на задні двері (для авто із задньою щіткою)
- двірники honda accord 9 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 650х480 мм на переднє скло, двірники зі зміщенням кріплення
- двірники honda accord 10 покоління під кріплення «гачок» з довжинами 650х400 мм на переднє скло, двірники зі зміщенням кріплення
Вибирайте свій кузов у підборі на сайті правильно – щітки точно підійдуть!

Конструкції щіток склоочисника на Хонда Акорд

Система підбору на сайті влаштована таким чином, що помилитись майже неможливо. Вибираючи свій рік та покоління авто, ви побачите пропозиції, серед яких найкращі двірники:
- каркасні
- безкаркасні
- гібридні
- зимові
Не для кожного покоління, на жаль, доступні всі їх типи конструкцій. Це пов'язано з тим, що ті чи інші комплектуючі можуть працювати некоректно на певних версіях авто. Читайте примітки на сайті – інформація актуальна!

Оригінальні щітки склоочисника Honda Accord та аналоги

Надпопулярний автомобіль від японського автогіганта, що за роки виробництва розійшовся мільйонами екземплярів по всьому світу і включає безліч поколінь, кузовів, модифікацій. При виборі такого витратного матеріала, як двірники Accord, варто звернути увагу, що іноді має значення і країна походження авто: від цього може залежати довжина або кріплення. Ми надамо оптимальний вибір серед найкращих пропозицій на ринку: зможете придбати як повний комплект, так і необхідний одиничний двірник.

Заміна двірників на Хонда Акорд

З'явилися подряпини на склі від старих склоочисників? У нашому магазині, що оперує на ринку з 2009 року, ви зможете вибрати оптимальні щітки склоочисника на Honda Accord у кілька кліків. Всі щітки склоочисника Хонда Акорд, представлені на сайті, є в наявності і можуть бути доставлені до вас максимально швидко і (що важливо) абсолютно безкоштовно. Пам'ятайте, що тільки у нас ви отримаєте повну місячну гарантію на будь-які, навіть бюджетні двірники для Honda Accord.

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника