ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо завтра   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Haval (щітки склоочисника)Haval Dargo

с 2022-го

Haval F7

с 2017-го

Haval H2

с 2020-го [оригинальное крепление]
2014 – 2020 [крепление «кнопка»]
2005 – 2014 [крепление «крючок»]

Haval H6

с 2020-го [оригинальное крепление]
2017 – 2020 [крепление «кнопка»]
2011 – 2017 [крепление «крючок»]

Haval H9

с 2022-го [оригинальное крепление]
2017 – 2022 [крепление «кнопка»]

Haval Jolion

с 2021-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Haval в Києві і Україні


У зв'язку з постійним зростанням популярності китайських автомобільних брендів в Україні, варто тримати руку на пульсі, щоб не пропустити чогось цікавого. Так, в певний момент китайський автогігант Great Wall вирішив виділити ряд своїх сучасних кросоверів в новий бренд Haval. Відносно конкурентів, шлях з тих пір пройдений ще порівняно невеликий, але успіхи вже видно неозброєним оком! Вже ніхто не скаже, що ці автомобілі відверто погані. Так, не без нюансів, але ж і ціна часто приємна. А якщо обслуговувати авто вчасно, наприклад, міняти щітки склоочисника на Haval, не чекаючи їх повного зносу, то машина точно потішить.

У нашому магазині зібрані кращі пропозиції на щітки склоочисника для Haval, а весь процес влаштований так, щоб ви мінімально витратили часових ресурсів і нервів на заміну витратних матеріалів. Ми пропонуємо готові рішення, продаючи не стільки банальний товар, скільки хорошу видимість в дорозі. Задумайтесь, як часто ви були засмучені або напружені в дорозі, коли старі автомобільні двірники на Хавал поводились, прямо скажемо, огидно? Аби не відчувати подібного знову, міняйте витратні матеріали, щойно почне погіршуватись їх робота.

Ціни на автомобільні двірники для ХавалРаз вже описуваний автомобіль тепер покинув ряди відверто бюджетних транспортних засобів, то може досить «економити на сірниках» і в питанні обслуговування машини? Так, хороші двірники Denso для Haval обійдуться значно дорожче, ніж бюджетні щітки склоочисника на Хавал від бренду Wiperblades, однак і ефект від їх роботи буде інший. По-перше, це красиво :) Гібридні двірники мають впізнаваний зовнішній вигляд, виглядають преміально і дорого. Природно, це не все: якість роботи та рівень притискання також перевершує безкаркасні і каркасні аналоги.

У будь-якому випадку, вам завжди буде з чого вибрати. Ми займаємося тільки двірниками з 2009 року і відстежуємо новинки як на ринку автомобілів, так і в числі виробників щіток. Ви можете бути впевнені, що з нами не пізнаєте класичних проблем українського бізнесу: обману, некомпетентності і безвідповідальності. Ціна на щітки склоочисника на Haval, зазначена на сайті, є актуальною і остаточною, ви навіть не заплатите нічого за доставку, буде це кур'єрська доставка по Києву або відправка в регіони. Ви також отримаєте місячну гарантію на покупку: сміливо встановлюйте щітки на авто і тестуйте!
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника