ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на FAW (щітки склоочисника)FAW B30

с 2015-го

FAW B50

с 2009-го

FAW B70

с 2010-го

FAW S80

с 2010-го

FAW X40

с 2017-го

FAW X80

с 2017-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на FAW в Києві і Україні


Транспортні засоби першої найбільшої автомобілебудівної компанії FAW з 63-річним досвідом заслуговують довіри і уваги водіїв. Китайська фірма ФАВ виробляє як вантажні автомобілі, так і легкові машини. Великий досвід роботи на автомобільному ринку є основою якості та надійності таких авто.

Затребувані моделі легкових автомобілів FAW - це компактний В50, середньо розмірний В70 і кросовер В80. Для кожної з цих моделей інтернет-магазин dvorniki.ua пропонує двірники на ФАВ.

Підбір автомобільних запчастин відповідно до заданих характеристик виробника - запорука успішного і правильного їх використання, легкої і швидкої заміни. Ми пропонуємо щітки склоочисника на FAW в декількох цінових категоріях.

Ціни на автомобільні двірники для ФАВ


Економні автомобільні двірники для ФАВ виробляють торгові марки Bosch і Wiperblades. Лінійка Bosch Eco - бюджетний варіант каркасних щіток на авто. Ці шарнірні склоочисники мають повністю металевий каркас і гумку з натурального каучуку.

Замовити двірники Wiperblades в Києві - розумне рішення при пошуку оптимального співвідношення ціни і терміну служби. Ці безкаркасні щітки однаково добре усувають забруднення з поверхні скла цілий рік. Виготовлені в Китаї, вони ідеально підходять для авто марки FAW. Ми пропонуємо також купити склоочисники за вищою ціною, яка тим не менш буде відповідати більш тривалому терміну служби. Оптимальні за ціною і якістю щітки склоочисника на ФАВ - Trico Flex і Bosch Aerotwin. Термін служби безкаркасних двірників для FAW Trico Flex - 1,5 млн. циклів, що заслуговує на увагу автовласників. Це практичний, популярний варіант щіток, виготовлених в Мексиці.

Щітки склоочисника Bosch Aerotwin - одні з найпопулярніших і затребуваних в Україні. Двокомпонентний склад для гумки сприяє гідному результату очищення за будь-яких погодних умов. Склоочисники Bosch Aerotwin добре справляються з очищенням на швидкості до 160 км / год.

Дорогі моделі двірників для FAW пропонує компанія Trico. Моделі Trico Ice, Trico Force і Trico Hybrid (Fit) - це якісні щітки оригінальної форми. Вони працюють якісно, швидко і безшумно. Склоочисники серії Ice - хороший варіант для використання взимку. Особлива конструкція таких щіток виключає налипання снігу і льоду, що економить і час, і кошти власника автомобіля.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника