ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Daewoo Lanos/Sens (щітки склоочисника)Daewoo Lanos/Sens с 1996-гоКупити двірники на Daewoo Lanos/Sens в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на daewoo lanos

Незалежно від кузова, на ланос двірники, що очищають переднє скло, як, втім, і заднє, завжди були однакові, незалежно від року випуску:
- щітки двірників ланос спереду – два по 480 мм, кріплення – «гачок»
- на авто із задньою щіткою ми спостерігаємо комплектуючі такі ж, як і спереду – 480 мм під гачок
Якщо двірники на ланос купити ви вирішили комплектом - це правильне рішення, адже різниця в роботі старої та нової щітки при заміні двірників по одному буває нестерпно помітна. Система підбору на нашому сайті не передбачає жодних вимірів з вашого боку - вам достатньо знати марку, модель і рік випуску авто, щоб відразу обрати правильні склоочисники ланос.

Конструкції щіток склоочисника на daewoo lanos

На сьогодні немає нічого складного в тому, щоб купити двірники на ланос, не виходячи з дому (або машини). Так, для вашої машини можна застосувати всі можливі типи конструкцій двірників:
- звичайні каркасні
- сучасні та найбільш застосовні безкаркасні
- гібридні, що увібрали в себе всі переваги каркасних та безкаркасних
- зимові
Якщо нові двірники купити необхідно не в Києві - ми надішлемо їх Новою поштою на зручне вам відділення абсолютно безкоштовно в день замовлення, по Києву ж доставимо, використовуючи власну кур'єрську службу, оперативно.

Оригінальні щітки склоочисника daewoo lanos та аналоги

Більш масового автомобіля минулого десятиліття в Україні, мабуть, не знайти. Ланоси знайшли себе не тільки як таксі, а й як перший автомобіль для багатьох українців. У будь-якому випадку нагадуємо, що своєчасне обслуговування будь-якого автомобіля є запорукою того, що ваша поїздка пройде комфортно та безпечно.

Заміна двірників на daewoo lanos

Тож якщо старі двірники на Ланос скриплять і не витирають належним чином скло, залишають подряпини, то про який рівень поїздки доводиться говорити? У нашому магазині ви придбаєте щітки склоочисника ланос, які відповідатимуть автомобілю за довжиною та кріпленням. Вам не доведеться морочитися із вимірами, поїздками по магазинах: вибрані вами двірники на Daewoo Lanos будуть доставлені до вас швидко та безкоштовно. Якщо замовлення здійснено з доставкою по Києву, то кур'єр також зможе встановити на авто ваші нові двірники Ланос.

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника