ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 25.09   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Dadi (щітки склоочисника)Dadi BDD

с 2007-го

Dadi Bliss

с 2007-го

Dadi City Leading

с 2004-го

Dadi City Steed

с 2006-го

Dadi Courtly

с 2007-го

Dadi Shuttle

с 2005-го

Dadi Smoothing

с 2008-го

Dadi Unisonous

с 2007-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Dadi в Києві і Україні


Автомобілі скромного китайського автовиробника серед інших представлені в Україні. Під ім'ям Dadi в Китаї випускаються як легкові авто, так і вантажівки зі спецтехнікою. При порівняно невеликих обсягах виробництва даний бюджетний виробник продовжує пошук своєї ніші на транспортних ринках різних країн світу. Тому автомобільні двірники для Dadi можуть стати актуальною потребою і в Україні для власників машин цієї марки.

Для забезпечення безпеки в дорозі ми радимо підтримувати лобове скло чистим і сухим під час їзди, що неможливо без хороших щіток склоочисника. Магазин dvorniki.ua має все необхідне для реалізації цієї потреби! Купити двірники на Даді і переключитися на інші важливі справи, не витрачаючи час і нерви на підбір відповідного товару - природне бажання власників сабжа. Ми знаємо, що робимо: в нашому магазині ви не зустрінете підробок або відверто неякісних товарів, а від виробничого браку вас захистить виняткова місячна гарантія, аналогів якої на ринку немає. Куплені у нас щітки склоочисника для Dadi точно будуть виконувати свою пряму функцію. Якщо раптом немає - ми їх замінимо. Ми цінуємо кожного клієнта і знаємо, як полегшити життя автомобілістам, що звернулися до нас.

Ціни на автомобільні двірники для ДадіНаша політика не передбачає розміщення на сайті будь-якої неактуальної або відверто неправдивої інформації. Саме тому ви завжди можете розраховувати на ціни на двірники, які знайдете в нашому магазині. Ми не обіцяємо найнижчих цін, але ми точно обіцяємо найкращий сервіс і безкомпромісну клієнтоорієнтованість.

Якщо вам потрібні двірники для Dadi, ми зможемо зорієнтувати вас за наступними типами щіток склоочисника:
- каркасні (Bosch Eco)
- безкаркасні (в основному двірники Trico і Bosch)
- гібридні (представлені брендом Трайко)

Якщо ви вибираєте недорогий варіант прийнятної якості, ваш вибір - безкаркасні двірники Wiperblades. Серії Trico Flex, Trico Force і Bosch Aerotwin призначені для більш вимогливих користувачів. Окремо стоять щітки склоочисника Trico Ice, які краще за інших конкурентів працюють взимку. Вибір залишається за вами. Сумніваєтеся? Телефонуйте, ми підкажемо!
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника