ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо сьогодні   Нова Пошта: відправимо сьогодні   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Chevrolet Lacetti (щітки склоочисника)Chevrolet Lacetti [седан] с 2004-го
Chevrolet Lacetti [универсал] с 2004-го
Chevrolet Lacetti [хетчбэк] с 2004-гоКупити двірники на Chevrolet Lacetti в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на Chevrolet Lacetti

Розшукуючи просторами інтернету двірники на шевроле лачетті, ви, напевно, зустрічали безліч пропозицій. Можемо зорієнтувати вас у питанні підбору та заміни даних витратних матеріалів, система передбачає поділ авто за таким параметром, як кузов. Орієнтуйтесь на інформацію на сайті, коли ви підбираєте нові комплектуючі:
- седан включає лише передні щітки лачетті під гачок з довжинами 550 і 480 мм. - хетчбек оснащений такими ж передніми двірниками, як і седан (550 і 480 мм під гачок), але також має і задній двірник лачетті довжиною 450 мм під гачок
- кузов універсал передбачає щітки склоочисника лачетті спереду 550 і 480 мм під гачок, проте повний комплект також включає задню оригінальну щітку довжиною 350 мм, рівноцінних аналогів якої, на жаль, немає
Як бачите, підбір настільки ж простий, як і відповідальний – невеликі нюанси часом можуть зіпсувати всю картину. Звертайтеся до фахівців, щоб процес заміни склоочисників пройшов без проблем.

Конструкції щіток склоочисника на Шевроле Лачетті

Розглядаючи на сайті фото і відео товарів, ви могли помітити, що двірники chevrolet lacetti дуже відрізняються зовнішнім виглядом. Так, вся річ у тому, що є кілька основних типів конструкції щіток:
- каркасні (класичний варіант, що дуже застарів на сьогодні)
- безкаркасні (найбільш універсальні та всесезонні двірники)
- гібридні склоочисники тільки під кріплення гачок (успадкували найкращі риси каркасних та безкаркасних двірників)
- зимові двірники (включають тефлон та «одягнені» у пластиковий закритий корпус)
Кожен з варіантів має свої переваги. Звертайте увагу на описи і характеристики товарів в нашому магазині, а також завжди можете поточнити деталі, що вас цікавлять, у наших консультантів.

Оригінальні щітки склоочисника Chevrolet Lacetti та аналоги

Лачетті, представлений у різних кузовах, виявився свого часу одним з тих автомобілів, що найбільше продаються на ринку України, від концерну GM. Його успіх було забезпечено низькою ціною з одного боку і простотою обслуговування з реалізацією основних вимог до автомобіля як засобу пересування з іншого боку. Сьогодні ви можете купити адекватні двірники на Chevrolet Lacetti в кілька кліків або просто зателефонувавши нам.

Заміна двірників на Шевролі Лачетті

Виключіть такий негативний ефект роботи старих щіток, як подряпини на склі – замініть витратні матеріали вчасно! Всі варіанти товарів, представлені на сайті, актуальні, а ціна на щітки склоочисника Chevrolet Lacetti, вказана в каталозі, остаточна. Ви можете також розраховувати і на безкоштовну доставку, незважаючи на те, що двірники на Шевроле Лачетті є лише простим змінним елементом. Варто пам'ятати, що від того, як працюють двірники для Chevrolet Lacetti, залежить перш за все ваша безпека в дорозі!

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника