ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 30.11   Нова Пошта: відправимо завтра   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Chana (щітки склоочисника)Chana Benni

с 2006-го
Підібрати двірники для інших авто

Купити двірники на Chana в Києві і Україні


Автомобілі китайських виробників все частіше можна побачити на дорогах Києва і всієї України. Такий вибір українців обгрунтований невисокою вартістю транспортних засобів. Як і авто інших марок, машини Chana важливо правильно обслуговувати і своєчасно міняти витратні запчастини. Зміна двірників послужить запорукою не тільки чистого скла, але і безпечних поїздок в дощ і сніг.

В інтернет-магазині власники транспортних засобів Чана можуть купити необхідний комплект або один двірник, який повністю буде відповідати параметрам автомобіля. У нас широкий вибір автомобільних двірників для Чана. Щітки представлені в декількох цінових сегментах.

Ціни на автомобільні двірники для Чана


Доступні за ціною двірники для Chana виробляють Wiperblades і Bosch. Щітки склоочисника торгової марки Wiperblades - це компромісне рішення, адже за невисоку плату ви отримуєте хороші двірники з прийнятним терміном служби. Ці двірники роблять в Китаї під контролем dvorniki.ua.

Склоочисники Bosch Eco - бюджетна модель двірників для автомобілів Чана. Їх каркас повністю виконаний з металу. Важливою деталлю цих щіток можна вважати змінну гумку з каучуку.

Щітки склоочисника на Chana доступні за вартістю від торгових марок Wiperblades і Bosch - вибір водіїв, для яких важливий результат очищення, але немає можливості для придбання дорогих щіток.

Двірники Trico Flex - безкаркасна серія, що вироблена на заводі Trico в Мексиці. Розробники зуміли збільшити термін їх роботи до 1,5 млн циклів. Bosch Aerotwin - вигідна покупка для тих, хто часто їздить на великій швидкості (до 160 км / год). Вони оснащені спеціальною очисною гумкою, яка однаково ефективно справляється з усуненням бруду і води як взимку, так і влітку.

Наш інтернет-магазин також радить автомобілістам, для яких важлива безпека поїздок за будь-яких погодних умов, звернути увагу на преміум двірники на Чана - гібридні Trico Hybrid (Fit), зимові Trico Ice і Trico Force. Ваші вкладення в авто виправдаються тривалим терміном служби цих щіток, якістю очищення скла. Тому, встановлюючи нові щітки склоочисника перевірених виробників, ви зможете поліпшити комфорт за кермом вашого автомобіля.
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника