ua | en | ru
0 800 334 777
безкоштовно з мобільних та міських
Безкоштовна доставка   Київ: доставимо 20.05   Нова Пошта: відправимо 20.05   Гарантія 1 місяць
Друзі, ми працюємо! Замініть двірники вчасно, не експериментуйте з їздою наосліп!


Двірники на Audi 100 (щітки склоочисника)Audi 100 [C4] 1990 – 1994
Audi 100 [C3] 1982 – 1991Купити двірники на Audi 100 в Киеве и Украине


Розміри та кріплення двірників на Audi 100


У нашому магазині ви зможете придбати:
- двірники ауді 100 с3 під кріплення «гачок» з довжинами передніх склоочисників 530 мм та 450 мм для задньої щітки; - двірники ауді 100 с4 з кріпленням «гачок» із збільшеною в порівнянні з попереднім поколінням довжиною передніх щіток – два двірники по 550 мм для деталей на переднє скло, 450 мм для заднього двірника
Ви завжди можете обрати - придбати відразу весь комплект або замінити лише одну щітку, що зносилася.

Конструкції щіток склоочисника на Ауді 100


Система очищення скла передбачає наявність справних і правильно відрегульованих тримачів двірників, на які вже кріпляться змінні комплектуючі, наприклад, безкаркасні щітки склоочисника audi 100 c4. Якщо пропустити момент початку зносу витратних матеріалів, на склі можуть з'явитися подряпини – складно уявити, що котромусь із автомобілістів таке припаде до смаку. На dvorniki.ua ви можете обрати нові двірники на ауді 100 с4 серед таких типів конструкції:
- традиційні каркасні двірники ауді 100 с4
- сучасні безкаркасні склоочисники
- гібридні двірники, що поєднали у собі переваги двох попередніх типів
- особливі зимові двірники.

Оригінальні щітки склоочисника Audi 100 та аналоги

Німецькі автомобілі завжди стояли особняком на ринку. Ауді відрізняється характером і надійністю, притаманними, втім, і іншим авто, виробленим у Німеччині. Якщо говорити про соту модель, то цей просторий седан має зручний салон, його кузов відрізняється вдалим компонуванням і загальною якістю виконання. Все це дозволяє багатьом представникам цієї моделі їздити дорогами і сьогодні. Купити нові двірники Audi 100 c3, щоб доповнити авто важливим новим компонентом високої якості – відповідальність кожного водія. Щітки склоочисника ауді 100 с4 від найкращих виробників ви зможете купити на нашому сайті, підібравши товар за каталогом або зателефонувавши нам.

Заміна двірників на Ауді 100

Якісні двірники на Audi 100 забезпечать належну оглядовість у дорозі і допоможуть розкрити всі переваги авто. Ми привеземо замовлений товар безкоштовно, а в разі замовлення по Києву ще й встановимо на машину. У будь-якому випадку ви отримаєте повну місячну гарантію на двірники для Audi 100. На сайті присутні фото кожного з товарів, що пропонуються, а також ви можете ознайомитися з відео установки - це спростить процес монтажу і зробить його доступним навіть для непідготовленого користувача.

Підібрати двірники для других авто
Точний підбір по автівці та гарантія 1 місяць на усі щітки склоочисника